Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Lela se za zdrceného Karlose bije jako lvice. Emotivní slova plná bolesti i zloby za odebrání tygřice

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Zdroj: herminapress
+ Dalších 5 fotografií
zloba

Karlos Vémola a jeho rodina se nadále nemohou vyrovnat se ztrátou bílé tygřice Antonie Ramby. Ta byla zápasníkovi odebrána na základě rozhodnutí úřadů, které usoudily, že je zvíře chováno v nevhodných podmínkách a že k jeho chovu navíc nemá sportovec dostatečnou dokumentaci. "Chybíš nám, škoda že zvířata nemají žádná práva," truchlí nyní Lela Ceterová na sociálních sítích. 

Uběhly dva dny od chvíle, kdy ve Vémolandu, tedy v domě zápasníka Karlose Vémoly, proběhlo velké drama. V úterý 5.12. na místě zakročila mezinárodní organizace na ochranu zvířat Four Paws se speciálním boxem, která zápasníkovi odebrala jeho bílou tygřici Antonii Rambu, podle úřadů chovanou neoprávněně. Na místě byla i policie. Tygřice byla transportována do Německa, kde je umístěna i její sestra Charlotte.

Zápasník neměl k chovu tygřice veškeré potřebné dokumenty a podle slov odborníků ji navíc choval v nevhodných podmínkách, jak jsme psali.

Nad ztrátou tygřice truchlí i Lela

A i když o tom, že mu bude zvíře odebráno, věděl MMA bojovník již delší čas, ani tak se na situaci nedokázal připravit. Zvíře považoval za člena rodiny. Pro Vémolu se jedná o velmi citlivou a bolestivou záležitost, se kterou se proto ani nadále nemůže vyrovnat. A velká ztráta to je i pro jeho partnerku Lelu, která nad tygřicí nyní smutní na sociálních sítích.

"Chybíš mi, Rambo. Král velmi smutní. Byl tvým parťákem odmalička. Vyrostla jsi u nás do velké a mocné krásy. Škoda, že zvířata nemají žádná práva. Lepší péči než u nás doma nebude mít nikde a bude jen strádat po svém domově. I tygři mají duši a srdce. Můj manžel je nejlepší chovatel, protože je milovník zvířat a stará se o ně nadstandardně, luxusně a hlavně s láskou. Ramba byla členem naší rodiny," napsala Lela pod příspěvek, ve kterém sdílela celou sérii fotek s tygřicí.

Valná většina fanoušků stojí na straně Vémolových. "Hlavně když si člověk stěžuje, že někdo ubližuje pejskovi, tak ho neodeberou, protože nejsou vidět žebra a má žrádlo. Ale pak, když se někdo stará o svá zvířata s láskou, tak řeší papíry" nebo "Je mi to moc líto. Vůbec nechápu, proč to udělali. Vždy bylo vidět, s jakou láskou se o zvířátka staral," zuří fanoušci v komentářích pod příspěvkem.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy