Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lela provokuje: Sundala podprsenku a zvěčnila se s Karlosem při postelových hrátkách

Zdroj: Archiv Lela Ceterová / foto Peter Gaman
+ Dalších 5 fotografií
foto uvnitř
MMA zápasník Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (31) už delší dobu sdílí společné snímky jako z reklamy na štěstí a pravou lásku. Veškeré eskapády byly odpuštěny, a tak spolu již delší dobu tvoří zasnoubený pár a Valentýn oslavili ve velkém stylu. Karlos svou milou obdaroval náramkem Cartier a společně se zvěčnili v posteli.

Snoubenka a matka dcery Lilinky bijce Karlose Terminátora Vémoly, plastiková kráska Lela Ceterová, září poslední dobou štěstím.

Po několika nevěrách si Karlos uvědomil, že právě Lela je ta, se kterou chce zůstat do konce života, a tak ji zahrnuje láskou, nechal si vytetovat její podobiznu a obdarovává ji luxusními šperky. Kromě oslňujícího prstenu značky Cartier, kterým ji požádal o ruku, jí nyní koupil na den svatého Valentýna náramek stejné značky, který si Lela vždy přála. „Pokaždé, když tě vidím, zamiluji se znovu. Můj nejkrásnější Valentýn, jaký jsem kdy zažila! Dostala jsem speciální růži, v níž byl ukrytý dáreček, po kterém jsem dlouhé roky toužila. Vždy originální, abych byla v šoku,“ vzkázala Lela na svých sociálních sítích, kde se pochlubila i krásným snímkem z postele, kam opět připojila dojemné vyznání Karlosovi. „Miluji tě nejen pro to, kým jsi, ale také za to, kým jsem já, když jsem s tebou.“

V galerii se podívejte, jak si Karlos svou drahou polovičku hýčká.

Související články

Další články