Trendy
válka na Ukrajině EURO 2024 Karel Gott Zápisník alkoholičky

Lela pro eXtra.cz sundává Karlosovo paroží: Pravda o mém milenci a mizení z domu

Karlos je velmi pozorný.
Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
Vémolovi

Jen co se Lela Ceterová (32) vrátila domů ke Karlosu Vémolovi (36), rozhodl se bitkař za oba oznámit, že ostudy už bylo dost a bude se už jen mlčet. Influencerka ale do eXtra.cz ještě stihla poslat vzkaz, jak to má být se slovenským milencem, s kterým měla údajně zahýbat. Aspoň to tvrdí Karlos.

Karlos Vémola: Lela měla milence

Ano, Lela měla partnera, s kterým se stýkala, a když to prasklo, tak mi to i přiznala. Netajila to, akorát mi prostě řekla, že to byl pan Kaiser. ‚Mám milence, ano, scházíme se, stěhuju se, je to pan Kaiser.‘ Tak jsem neměl jediný důvod jí nevěřit, že to není on. A mrzí mě, že jsem ho křivě obvinil,“ rozpovídal se bojovník Karlos Vémola už předtím pro eXtra.cz.

Tvrdil také, že Lela i v šestinedělí každý den na několik hodin denně mizela bůhvíkam.

Údajným milencem jeho plastikové přítelkyně má být jakýsi slovenský a velmi zámožný muž. Tak zajištěný, že ji měl zahrnovat luxusními dárky, na které by dávno nevydělávající Vémola neměl peníze.

Lela Ceterová: Jsem neposkvrněná

A co na to říká žena, která po obvinění z domácího násilí znovu žije pod jednou střechou s expartnerem?

Karlos je žárlivý. Nemám žádného milence. On si pomalu myslí, že milencem je pomalu každý, koho potkám. Vždyť já už ale nechodím ani na schůzky, protože mám miminko. Jsem jen doma a starám se o děti,“ poslala nám přes svou manažerku influencerka Lela Ceterová.

Zároveň za nesmysl označila i Karlosovo tvrzení, že je její klientka denně na pár hodin kdesi „v luftu“. „Ne, proboha,“ dodala.

Teď můžeme jen hádat, na jak dlouho dvojici vydrží bobřík mlčení, nebo kdy se z tiché domácnosti stane opět hlučná a následně půjdou své prádlo včetně hodně použitých podvlíkaček zase prát hezky na veřejnost…

Kateřina Ujfaluši o intimních scénách v Ulici: Přítele to zamrzelo, ale už se uklidnil, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy