Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lela o Karlosových nevěrách: Vyříkali jsme si to, chceme další děti, překvapila Ceterová

Karlos Vémola a Lela Ceterová
Zdroj: herminapress
+ Další 4 fotografie
vztahy

Před pár týdny praskla na Karlose Vémolu (37) další nevěra. Za zády své manželky Lely Ceterové (33) hledal štěstí mimo jiné i u herečky z filmů pro dospělé Riky Fane (18), která o poměru s Terminátorem otevřeně pohovořila pro eXtra.cz. Karlos tak své Lele vrazil kudlu do zad, jenže máma jeho dvou dětí se to rozhodla hodit za hlavu. V pořadu Holčičky na TV Barrandov prozradila, jak se s nevěrou vypořádala a jak dokázala Karlosovi opět odpustit.

Mladičké exmilence Karlose Vémoly, pornoherčce Rice Fane, došla před časem trpělivost a otevřeně promluvila o poměru se slavným Terminátorem. Vztah udržovali několik měsíců, a to dokonce v období, kdy probíhala "svatba století".

"Kdybych věděla, že ti lidé mají fakt fungující vztah, tak bych to neudělala. Kdyby byli šťastní, nejsem taková, abych rozbíjela rodiny, ale vím, že tam je to úplně jinak. A v tu chvilku mi to nijak nevadilo," svěřila se Rika Fane pro eXtra.cz.

Po prasknutí mimomanželského poměru se Karlos proměnil ze dne na den v dokonalého manžela. Svou Lelu zahrnuje nejen dárky, ale i dojemnými vzkazy a lidem je často až pro smích. Mnohé také překvapuje, že mu Lela Ceterová dokázala již několikátou nevěru odpustit.

Nevěra byla odpuštěna

Avšak jak se říká, každý je svého štěstí tvůrcem. Manželé si to mezi sebou nakonec vyříkali, a zdá se, že problémy překousli.

"Tuhle kauzu jsme již uzavřeli. Nevracím se k tomu, není třeba to rozebírat ani vířit, jdu dál. Je to o tom, že si člověk musí s tím mužem sednout a otevřeně si určité věci říct. Říct si, co bude dál. Bez komunikace by ten vztah nefungoval, protože když si to neřeknete, je to průšvih," řekla Lela v pořadu Holčičky.

Pár se aktuálně soustředí zejména na nadcházející zápas Karlose Vémoly pod organizací Oktagon MMA. Chod domácnosti se tak musí aktuálně podřizovat bijci.

"Atmosféra začíná u nás doma houstnout. Do zápasu zbývá měsíc a už dávno drží dietu. Proto musím doma eliminovat jídlo, abych ho nedráždila. Není nic horšího, než když je chlap hladový a v dietě," vysvětlila Lela se slovy, že se po zápase chystají na plánovanou svatební cestu.

Karlos chce další děti

"Po zápase nás čeká svatební cesta, kterou jsme ještě neměli. Říkali jsme si, že bychom měli jednou za čas vyrazit někam bez dětí, což je podle mě v manželství důležité," prozradila dvojnásobná maminka s tím, že by chtěl Karlos klidně hned další děti. Pro rodinný život jako by byl stvořený.

"Doma je strašně milý, starostlivý. Miluje děti a máme doma pohodu. Samozřejmě máme mnoho zvířat, se kterými jsou starosti. Ale žijeme běžný život jako každý," uzavřela.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy