Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lela Ceterová zuří kvůli zabavení tygřice: Odvlekli nám člena rodiny, není to správné, zoufá si

Lela Ceterová přiznala, jak moc velké bolest to pro rodinu je.
Zdroj: Pavel Dvořák/eXtra.cz/se souhlasem Blesk/Pavel Machan/Martin Hykl/koláž
+ Dalších 7 fotografií
smutek

Karlos Vémola v úterý prožil obrovský smutek. Jeho tygřice Antonie Ramba opustila Vémoland a byla převezena do Německa. Ačkoli bijec odmítl přihlížet tomu, jak mu jeho "mazlíčka" uspávají a odvážejí, jeho manželka Lela nyní poskytla exkluzivní vyjádření CNN Prima News o tom, jak moc velká bolest to pro celou rodinu je. 

Karlos Vémola definitivně přišel o svou tygřici Antonii Rambu. Ta byla dnes převezena mezinárodní organizací pro ochranu zvířat do sousedního Německa. MMA zápasník po celou dobu akce nevyšel ani z domu a převozu odmítal přihlížet. Nyní promluvila jeho manželka Lela pro CNN Prima News a přiznala, že celá rodina pociťuje nesmírnou bolest.


Fakt, že přišli o tygřici, přirovnala k tomu, jako by přišli o člena rodiny. „Dnes byl velmi těžký den, protože nám odvlekli člena rodiny, o kterého jsme se starali. Hlavně tedy Karlos, protože on je obrovský milovník zvířat, stará se o ně opravdu nadstandardně s velkou láskou,“ přiznala Lela.

Podle Lely není rozhodnutí úřadů správné

Podle bijcovy manželky není rozhodnutí správné a nedokáže si představit, že by se divoké zvíře mohlo mít někde lépe a dostat takovou péči, kterou mu poskytoval Vémola. „Myslím si, že to není úplně správné rozhodnutí, protože naše Ramba se určitě nebude mít nikde jinde lépe. Tady se měla nejlépe," stýská si.


Karlos sice s úředníky do poslední chvíle komunikoval a ve všem jim vyšel vstříc, u převozu však odmítal být. Poprosil tak svého blízkého přítele Tomáše Lundáka, aby pracovníkům u všeho asistoval. I podle něj je ztráta pro Vémolu velmi bolestná a zásah úřadů nebyl na místě. „Karlos u toho logicky nebyl, nedivím se mu. Protože i pro mě to bylo těžké, natož pro něj. Pro něj je to ztráta skoro člena rodiny. Má ji od malička. Takže zásah byl pro mě neadekvátní, nicméně z právního hlediska správný,“ říká a dodává, že i specialista na šelmy uznal, že zvíře bylo ve výborné kondici.

Jak píše web iSport, Antonie Ramba nyní putuje do Německa, kde se setká se svou příbuznou - sestrou Charlotte. Transport si vzala na starost mezinárodní organizace Four Paws, která dorazila na místo s patřičnou výbavou. Jak zachytili fotografové Blesku, zapotřebí byl speciální box pro přepravu a nutná byla asistence hned několika osob. Před Vémoland dorazila i policie, která dohlížela na hladký průběh akce.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy