Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová ukázala roztomilou dcerku a pochlubila se superštíhlou postavou

Zdroj: Archiv Lely Ceterové
+ Dalších 6 fotografií
mateřství
Slovenská playmate Lela Ceterová si aktuálně užívá nejhezčí období života. Už dva měsíce ji dělá šťastnou její dcerka Lilinka, která roste jako z vody. Plastikami vylepšená blondýnka se ráda fotila před porodem a není tomu jinak ani po porodu, naštěstí se dostala brzy do formy, a tak se pyšní postavou, kterou by jí mohly leckteré maminky v šestinedělí závidět.

Partnerka Karlose Vémoly je na sociálních sítích velmi aktivní. Kromě sebe a své dcerky prezentuje na Instagramu i různé produkty, v poslední době nejčastěji dětské. Krásná Lilinka nemůže často na fotkách chybět, a tak můžeme říct, že vypadá opravdu jako andílek.

Vidíte podobu?

U takto malých dětí, které se mění každým dnem, nelze zatím říci, komu je Lili více podobná. Na některých fotkách je to celá maminka, někde je zase podobná tatínkovi Karlosovi, který už má dvě děti z předchozího vztahu. Syn Carlos junior mu je například podobný extrémně.

Skvělá figura

Zdá se, že Lela nechala všechna porodní kila ještě v nemocnici, už po necelých dvou týdnech se na Instagramu pochlubila plochým bříškem a na nejnovějším snímku je vidět, že je snad ještě štíhlejší než před otěhotněním.

Pod snímkem se to hemží pochvalnými komentáři. "Máte skvělou postavu na to, že jste docela krátce po porodu. Klobouk dolů," napsala uživatelka Klaris. "Je z vás krásná modelka," okomentovala Lelinu fotku v upnutých kalhotách další uživatelka.

Související články

Další články