Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová ukázala nestárnoucí maminku: Vypadají skoro jako sestry

Zdroj: Instagram/@lela_ceterova_official
+ Další 4 fotografie
Podoba
Playmate Lela Ceterová přidala na svůj Instagram fotku, kde je se svými rodiči a dcerou. Ukázala tak znovu svou nestárnoucí maminku, vedle sebe vypadají obě dvě jako sestry. Oba rodiče moc miluje a obdivuje. V galerii se můžete podívat, jak si je Lela s maminkou podobná.

Slovenská playmate Lela Ceterová je na svých sociálních sítích velmi aktivní. Partnerka zápasníka Karlose Vémoly přidává velmi často střípky ze svého života. Po porodu jen září a je na ní vidět, že je plná energie a lásky.

Matka nebo sestra?

Lela se chlubí na svém profilu nejen vnadami a selfies v zrcadle. V poslední době sdílí převážně svou dceru Lilinku a to, jak si užívá mateřství. Nyní přidala fotku, kde je se svými rodiči a v náruči drží dceru Lilinku. Její maminka vedle ní vypadá jako její sestra.

Podle fotek se zdá, že Lelina maminka vůbec nestárne. Je to poznat nejen na poslední společné fotce. Na dalším snímku je Lela s maminkou a sestrou ještě v porodnici.

Láska k rodičům

K poslední rodinné fotce napsala krásný popisek, kde ukazuje svým rodičům lásku a obdiv. "Tak krásná neděle. Na Lilinku se přišli podívat moji milovaní rodiče. Pro mě jsou nejkrásnějším vzorem lásky, partnerství, přátelství a rodičovství," vychvalovala je Lela. Co myslíte, vypadají jako sestry?

Související články

Další články