Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 Český slavík 2023

Lela Ceterová ukázala milované rodiče: Co říkají na zetě Karlose?

Lela Ceterová ukázala rodiče: Co říkají na Karlose Vémolu?
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová / foto Peter Gaman
+ Dalších 18 fotografií
rodina

Je to jen pár dní, kdy se stali Lela Ceterová (33) a Karlos Vémola (37) manželským párem. Na velkolepé veselce nechyběli ani Lelini rodiče, kteří žijí na Slovensku. Právě jim věnovala půvabná blondýnka dojemný příspěvek na svém Instagramu. Komu je více podobná a co říkají rodiče na zetě Karlose?

Lela Ceterová si aktuálně může oficiálně užívat roli vdané paní i maminky zároveň. Při svém partnerovi MMA zápasníkovi Karlosi Vémolovi skutečně stojí v dobrém i zlém jako opora a krásný vztah má i se svými dětmi, které jsou pro ni celý svět.

Rodiče jsou můj nekonečný vzor, píše Lela

Vzorem jsou jí v této roli právě její rodiče, kterým je vděčná za to, jakou láskou ji celý život zahrnují. Tento dojemný příspěvek s fotografiemi ze svatby jim věnovala na svém Instagramu.

"Jsem poslední, nejmladší dítě mých úžasných rodičů a jsem velmi pyšná a hrdá, že jsem právě já jejich dítě. Od malička se o mě krásně starali a vychovávali mě v lásce a pokoře. Ukazovali mi ten správný směr, jak se mám chovat k lidem a mít lásku k ostatním. Samozřejmě každé dítě bude jednou dospělé a nepůjde ve šlépějích svých rodičů a vybere si svůj směr.

Musím říct, že rodina je to, když při tobě rodiče stojí v dobrém i zlém a nikdy se neotočí zády. Podají nám i v těžkých chvílích vždy pomocnou ruku, ať se děje cokoli. Líbí se mi moji rodiče a jsem velmi vděčná, jak se celý život snažili všechno dělat pro rodinu, a proto je velmi ze srdce miluji. Jste můj nekonečný vzor," uvedla paní Vémolová, která v sobě podobu s půvabnou maminkou nezapře.

Jaký je Karlos Vémola zeťák?

Vztah Karlose a Lely byl v určitých chvílích jako na houpačce, přesto všechny krize dokázali překonat a dnes jsou spokojeným párem. Karlose Vémolu si velmi oblíbila i Lelina maminka, která sleduje i každý jeho zápas.

"Já si s ním mimořádně rozumím. Je to otec mých milovaných vnoučat Lilinky a Rockýnka. Mám z nich obrovskou radost, Karlos mi pravidelně posílá videa, co s nimi vyvádí. Ta videa mě nabíjejí a jeho humor, který jsem už pochopila, mě dělá šťastnou. Jsem mu za to moc vděčná. Máme se opravdu moc rádi," prozradila pro deník Blesk.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy