Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Lela Ceterová ukázala dokonalou postavu: Půl roku po porodu vypadá jako bohyně

Lela Ceterová ukázala dokonalou postavu: Půl roku po porodu vypadá jako bohyně
Zdroj: archiv Lely Ceterové
+ Dalších 8 fotografií
galerie
Playmate Lela Ceterová (30) se v prosinci loňského roku stala maminkou. Porod dcery Lilinky, kterou má s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou (34), na ní ale už není vůbec znát. Pohledná blondýnka má bříško tak ploché, že snad konkuruje své předporodní postavě.

Slovenská playmate Lela Ceterová, která porodila v prosinci dcerku Lili, se dostala do formy neskutečnou rychlostí. Už čtyři měsíce po porodu se mohla pyšnit skvělým tělem, nyní má ale skutečně postavu jako ze žurnálu a vypadá jako blond bohyně.

Lela nikdy nepřistupovala na možnost, že by o sebe v momentě, kdy se stane matkou, přestala pečovat. A proto ani s půlroční Lilinkou nelení a poctivě cvičí, zdravě se stravuje a dbá o svůj zevnějšek tak, jak byla v minulosti zvyklá.

V kondici se udržuje nejen Lela, ale i zápasník a otec její dcery Karlos Vémola. Malá Lili tak bude nepochybně motivovaná ke zdravému životnímu stylu a se svými aktivními rodiči prožije spoustu nezapomenutelných dobrodružství.

Mateřství podle Lely

Lela Ceterová rozhodně nepatří mezi ženy, které by toužily své dny trávit úklidem, vařením a plněním dalších domácích povinností. Svou dcerku pravidelně brává na nákupy do obchodů se značkovým zbožím, a tak i Lili, které je teprve půl roku, okouší luxusní styl maminčina života.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy