Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Lela Ceterová to schytala za týrání zvířat a vycpaný zadek: Trapný, píší fanoušci

Lela se pochlubila ulovenou rybkou.
Zdroj: Archiv Lely Ceterové
Předchozí Další
+ Dalších 7 fotografií
hádka
O víkendu musela bývalá playmate a partnerka Karlose Vémoly Lela Ceterová odrážet na sociální síti negativní reakce fanoušků na její novou fotografii. Lela je na ní zachycená, jak poprvé rybaří. Nadšená blondýnka umístila na Instagram i video, jak vytahuje rybku z vody a následně ji pouští zpátky do řeky. To však netušila, kolik ochránců zvířat mezi svými sledujícími má.

Maminka čtyřměsíční Lili si o víkendu vyrazila s partnerem do přírody, kde ji Karlos zasvětil do tajů rybaření. Milovnice plastických operací Lela neskrývala radost ze svého prvního úlovku a chvályhodný počin si nechala pečlivě zdokumentovat.

Ostrá kritika

Pokud však myslela, že ji za vylovení rybky a následné vpuštění do řeky, budou fanoušci chválit, těžce se přepočítala. "Poprvé na rybách. Chytila. P. S: Rybičku držím v ruce, protože jsme ji vypustili zpátky do vody a krásně odplavala," pochlubila se nadšená blondýnka. To ještě netušila, jaká smršť negativních komentářů se na ni svalí.

"Jsem zhrozen zacházením s tímto zřejmě pstruhem obecným. Válet ho na suché zemi považuji za naprosto nepřijatelné. Prosím věnujte svůj čas nejen rybařině samotné, ale i drobnému studiu a základům ichtyologie. Takto válet ryby na suché zemi a dokonce je brát do suchých rukou vede k jejich velmi častému úhynu," napsal rozhořčeně pod Lelin příspěvek uživatel, který rybolovu evidentně rozumí.

Vycpaná zadnice

A nebyl jediný, kdo Lelu a její zacházení s pstroužkem tvrdě odsoudil. Kromě toho to Lela od svých sledujících schytala i za údajně vycpaný zadek. Především ženám se nezdálo, že by bylo vyčnívající Lelino pozadí přirozené... Dokonce ho některé označily za nepřirozené a trapné.

Lela se snažila vyvrátit to, že by pod legínami měla vycpávky a do komentujících se tvrdě pustila. "Bože, ty si taková kráva. Řešíš totální blbosti... Já zadek takový mám, po porodu jsem zhubla a některé křivky víc vyskakují," snažila se obhajovat Lela, která prý chtěla fotkou a videem především upozornit na své rybaření.

Jestli si Lela pomohla vycpávkami, můžete posoudit sami v galerii...

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy