Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová těsně před porodem: Odhalila bříško a promluvila o pohlaví miminka

Lela Ceterová promluvila o pohlaví druhého miminka
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové
Instanews

Lela Ceterová (31) se pochlubila svým předporodním bříškem. Miminko přijde na svět už brzo. Co myslíte, bude to holčička anebo chlapeček? Jsou tu Instanews a s nimi pořádná dávka novinek z Instagramů celebrit.

Malá influencerka

Monika Leová (30) přiznala, že ji dcera Mia brutálně inspiruje. "Mia je dost dobrá influencerka. Rádda ji sleduji, ráda se od ní nechávám inspirovat - například růžová," dodala Monika s tím, že nebýt dcery, růžovou by nikdy nenosila.

Vzhůru za teplem!

Alice Bendová (48) se pochlubila archivní fotkou z Kanárských ostrovů, na které se v nejbližší době zase chystá. "Už se nám to blíží," napsala pod snímek herečka s tím, že už se těší jako malé dítě. "Nejlepší na sporty jsou na Kanárských ostrovech zimní měsíce. Ranní běh, trochu otužování v oceánu a pak se prohřít na pláži," prozradila Alice, jak na ostrovech s oblibou tráví dny.

Holka, nebo kluk?

"Už se na tebe s tatínkem moc těšíme, lásko naše. Uvidíme, jestli budeš holčička anebo chlapeček," napsala Lela Ceterová (31) pod fotku, na které hrdě vystavuje svůj těhotenský pupík v posledním stádiu. Miminko přijde na svět už každou chvíli. Co myslíte, bude to kluk nebo holka?

S láskou v náručí

Moderátorka Zorka Hejdová (31) se pochlubila svým "buchtíkem," jak syna Nikolase nazývá. Společně se vydali až na Pancíř do Železné Rudy.

Související články

Další články