Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová se rozpovídala: Promluvila o druhém dítěti a o tom, jak ji mateřství změnilo

Zdroj: instagram
+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Playmate Lela Ceterová porodila nedávno krásnou holčičku Lilinku. Z partnera Karlose Vémoly tak udělala dvojnásobného tatínka, protože MMA bijec má syna z předchozího vztahu. Lela poskytla eXtra.cz exkluzivní rozhovor, v němž přiblížila, jak dokázala rychle shodit poporodní kilogramy, ale také, že se skoro vůbec nevyspí...

Co se u vás od narození Lilinky změnilo?

Změnily se hlavně životní priority. A také režim. Vlastně všechno je jiné a nové...

Pravidlem je, že novopečené maminky se téměř vůbec nevyspí. Jak je to u vás a kolik hodin denně spíte?

To je pravda. Nespím (směje se). Tak čtyři hodiny denně spím. Dávám si každé tři hodiny budík, aby Lilinka byla přebalená, napapaná. Takže skutečně se skoro nevyspím.

Nedávno jste zveřejnila snímek, ke kterému jste připsala, že jste shodila od porodu deset kilogramů. Jak se vám to povedlo?

Samotnou mě to mile překvapilo. Nečekala jsem, že to půjde takhle rychle dolů... Myslím, že to je tím, že skoro nespím, tím nočním vstáváním. Také asi tím, že se častokrát nestihnu najíst, protože celý den se vlastně točím kolem Lilinky.

A cvičíte?

Nemohu cvičit, protože jsem po císařském řezu.

Karlose dcera změnila

Pomáhá vám Karlos s přebalováním a podobně?

S přebalováním mi tedy nepomáhá (smích)... Přebaluji pouze já, ale samozřejmě si dceru užívá. Mazlí se s ní, v noci mi někdy pomůže, že k malé vstane. Ale je na něm vidět, že ho narození dcery hodně změnilo...

Kdyby došlo na druhé dítě, chtěli byste ještě jednu holčičku, nebo spíš chlapečka?

Každá žena touží si vyzkoušet i druhé pohlaví dítěte. Takže pokud by na to došlo, tak chlapečka. Ale je to otázka spíše do budoucna.

Související články

Další články