Trendy
válka na Ukrajině Iveta Bartošová Výměna manželek 2024 Survivor 2024

Lela Ceterová se chlubila luxusem, který měla před Vémolou: Karlos jí teď poslal ostrý vzkaz

Karlos Vémola s Lelou a Lili.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 30 fotografií
reakce bývalého
Lela Ceterová (30) dostala několik zpráv o tom, že se dala dohromady s Karlosem Vémolou (35) a neměla vůbec nic. To si matka osmiměsíční Lili nenechala líbit a na Instagramu sdílela desítky snímků z dob, kdy s Karlosem ještě nebyla. Na luxus si potrpěla vždy a rozhodně nepřišla s prázdnou. MMA zápasník zvaný "Terminátor" jí pak přes Instagram dal ránu pod pás.

Drahé kabelky a boty, nakupování u světoznámých značek, bohaté Vánoce, luxusní dovolené a plastické úpravy. Tak si žila Lela Ceterová ještě předtím, než se s Karlosem Vémolou poznala. Dávala to velmi najevo. I tak se našli tací, kteří měli potřebu si rýpnout do citlivého místa. Ceterová to však přešla s naprostou grácií a lidem doslova předhodila na Instagramu svůj život z dob, kdy byla s někým jiným.

"Tohle je ochutnávka mých fotek, jak jsem si žila před tím, než jsem poznala Karlose," pochlubila se Lela desítkami fotek a zavřela tím ústa slečnám, které ji nařkly z toho, že neměla před Karlosem vůbec nic. "Ano, měla jsem takový vztah. Velmi se bavím nad komentáři děvčat, že jsem ke Karlosovi přišla s holým zadkem," zasmála se na jejich účet Lela.

Podpásovka od bývalého

Hořká reakce a rána pod pás přišla však úplně odjinud, než by to kdo čekal. A to od jejího partnera Karlose, dnes už bývalého. "Tak by ses k tomu skvělému životu měla vrátit, Lelo. Je vidět, že každý máme jiné životní cíle, tak nemá cenu si v nich vzájemně bránit, ale jít si za nimi každý zvlášť. A přitom být ti nejlepší rodiče pro Lili, jak jen můžeme být," napsal "Terminátor" a provokativně přidal líbajícího smajlíka.

Zřejmě ale neudělal ten nejlepší krok, protože se v noci ze soboty na neděli objevily na jejich Instagramech příspěvky o jejich rozchodu. Lela si stojí za tím, že ji zápasník podváděl, což se Karlos stále snaží vyvrátit. Chvíli se na sociálních sítích jevili jako šťastná rodina, ale nakonec rozchod přeci jen přišel.

Královna kabelek a šátečků Alena Schillerová: Když vidím staré fotky, šla bych se zastřelit

Související články

Další články

Nejnovější kauzy