Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Lela Ceterová rok po porodu: Pochlubila se vosím pasem a vytuněnou postavou

Lela Ceterová má postavičku jako lusk.
Zdroj: S povolením L. Ceterové / koláž eXtra.cz
Předchozí Další
+ Další 3 fotografie
hubnutí
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (35) Lela Ceterová (31) na svět minulý rok v lednu přivedla jejich rozkošnou dceru Lili, která roste jako z vody. Lela patří mezi ženy, které o sebe velmi pečují a ani mateřství ji nevyvedlo na dlouho z režimu a zdravého životního stylu. Nyní se fanouškům pochlubila fotkou ve sportovním úboru, kde vyniká i její vypracované bříško. Tady poporodní kila budete těžko hledat.

Lela Ceterová zažívá krásné období. Opět tvoří pár s MMA zápasníkem Karlosem Vémolou, který ji minulý rok požádal i o ruku. A svět ještě růžovější mají i díky jejich roční dceři Lili, která roste jako z vody a dělá jim samou radost.

Není žádným tajemstvím, že Lela o sebe zdravým životním stylem a pohybem velmi dbá. Dle snímků, které sdílí na sociálních sítích, je velmi zřejmé, že plody své práce už sklízí. Rok po porodu ukazuje skvělou postavu, a to jak ve sportovním, tak i v plavkách nebo ve spodním prádle. Někteří by těžko věřili, že se před rokem stala maminkou.

Když hubne Karlos, tak i já

Její snoubenec Karlos se připravuje na zápas, který proběhne koncem března, Lela ho nechce nechat během shazování kil ve štychu, a tak drží dietu s ním. "Když shazuje kila můj muž, tak i já. Nevečeřím," vzkázala Lela ke snímku, na kterém vyniká její skvělá forma.

"Obyčejné ranní selfie. Ten pocit mít vždy ráno dokonalé bříško, to asi každá moc dobře znáte. Já jsem měla vždy postavu přesýpacích hodin, což mě v mládí štvalo, ale teď se mi to velmi líbí," svěřila se ještě minulý rok ve sportovním úboru, ve kterém vynikly její sexy křivky. Pro mnoho žen je tak i velkou motivací, že všechno jde, když se chce.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy