Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová prozradila, proč se vrátila ke Karlosovi: Teď vám řeknu, jak to bylo

Zdroj: Foto: se svolením Lely Ceterové
+ Dalších 9 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Lela Ceterová (31) a MMA bijec Karlos Vémola (35) všechny na sklonku roku překvapili tím, když se po pár měsících rázné odluky nejenže vrátili k sobě, ale zároveň se také rovnou zasnoubili. Co o tom eXtra.cz prozradila nastávající nevěsta? A jak jí momentálně v obnoveném vztahu je?

Karlos Vémola dostal kopačky jen na chvíli

V létě 2020 se mezi Karlosem Vémolou a matkou jeho nejmladšího potomka objevily neshody a nedůvěra. Modelka nechtěla věřit tomu, že bezmezně dodržuje slib počestnosti mimo partnerské lože a dvojici to rozdělilo.

Krásná Lela Ceterová se dokonce z Prahy přestěhovala zpátky na rodné Slovensko. Jenže jak se říká, člověk srdci neporučí, takže když se Karlos objevil s kyticí a poprosil ji, ať se k němu vrátí a navíc ať se stane jeho ženou, slyšel dvakrát nadšené ano.

Lela Ceterová si zásnuby užila

„Byly to neočekávané, ale krásné změny. Jsem velmi šťastná za to, jak to dopadlo. Je to velké štěstí. S Karlosem jsme teď oba velmi spokojení. Nejdůležitější je, že jsme jako rodina zase spolu. Není nic podstatnějšího,“ rozplývá se v rozhovoru pro náš on-line deník Lela, která po dobu, kdy nebyli spolu, uvnitř cítila prázdnotu.

Moc mi chyběl, přiznává

„Během našeho odloučení mi nejvíc vadila samota. Byli jsme zvyklí na to být dohromady a najednou to nebylo. A Lilinka ještě nemluví, tak jsem neměla tolik s kým komunikovat. Na Karlose jsem už byla zvyklá, tak mi moc chyběl. I on brzy pochopil, že být v domě sám není úplně fajn,“ popisuje pocity obou staronová přítelkyně Karlose Vémoly.

Prý se jim vše daří a jejich dobrou náladu jen tak něco nezkazí.

Světlé zítřky

„Starý rok se završil skvěle jak vítězstvím Karlose, tak našim návratem s Lilinkou k němu nebo zásnubami. Všechno je tak, jak to má být. Těšíme se na to, co nás všechno tento rok čeká. Máme toho před sebou hodně,“ dodala pro eXtra.cz v radostném očekávání zítřků.

Související články

Další články