Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lela Ceterová promluvila o náročné operaci zadku: Byla akutní. Moje pocity jsou smíšené, přiznala

Lela Ceterová má zálibu v estetických úpravách.
Zdroj: eXtra.cz/Renata Bušková
+ Další 4 fotografie
Operace

Influencerka Lela Ceterová (34) odjela do Turecka, kde podstoupila náročnou operaci. Kromě toho, že jí doktoři na tamní klinice upravili jizvu po císařských řezech, jí opravili i pozadí, kam si před šesti lety nechala dát implantáty. O svých pocitech po operaci se rozepsala na Instagramu.

Slovenská influencerka a manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly (37) Lela Ceterová se rozhodla pro radikální krok. Odjela do Turecka, kde absolvovala několik zákroků na jedné z tamních klinik.

Po více než šestihodinové operaci se na Instagramu ozvala svým fanouškům. Moje pocity po velmi náročné 6,5 hodinové operaci jsou smíšené, protože na to, že mě tak dlouho operovali, jsem vůbec nezvracela. Vždy po narkóze mi bývá extrémně zle, čehož se vždy nejvíce bojím. Toto pro mě bylo velké překvapení. Po operaci jsem už po pár hodinách musela začít chodit, protože je důležité, aby se tělo dostalo co nejrychleji do normálu. Přiznávám, bylo to mnohem těžší než po císařském řezu,“ napsala Lela Ceterová.

Operace zadku byla nutná

Slovenská playmate přiznala, že do Turecka odjela proto, aby si nechala opravit jizvu po dvou císařských řezech. „Bohužel se mi nad jizvou vytvořil převis kůže a ani cvičením mi tento převis nezmizel. Po několika císařských řezech tímto trpí mnoho žen, ale dá se to chirugicky opravit, čímž se docílí sexy bříška,“ nechala se dále slyšet.

Lékaři se rovnou rozhodli, že jí opraví také pozadí, které si nechala udělat před šesti lety. „Oprava mého pozadí byla opravdu akutní, protože jsem to měla ve velmi zlém stavu. Bohužel bylo to způsobené hlavně špatnou předchozí plastikou zadku. Kromě implantátů jsme se s panem doktorem dohodli, že uděláme i částečnou liposukci, protože se mi nepodařilo přibrat tolik, kolik jsem měla, a neměla jsem plno tukových buněk,“ uvedla. V tureckém Istanbulu stráví influencerka dva týdny, bude tam probíhat i její rekonvalescence.

V současné době přistupuje blondýnka k plastickým zákrokům více zodpovědně, jak sama zmínila už v dřívější době. „Jsem máma dvou dětí a vnímám rizika i všechny věci kolem. Narkózy už snáším hůř," svěřila se již dříve pro eXtra.cz.

Radka Kašpárka ničily výbuchy vzteku i alkoholismus. Pracovat se mnou bylo peklo, přiznává. Odnesl to i soutěžící MasterChefa

Související články

Další články

Nejnovější kauzy