Trendy tagy Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová promluvila o dalším miminku i svatbě: S Karlosem Vémolou na nic nečekají

Zdroj: Archiv Lela Ceterová / foto Peter Gaman
+ Dalších 10 fotografií
vztah
Půvabná snoubenka MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (31) odpustila svému milému nevěru a pouto lásky opět pevně spojili. Od té doby Lela vedle Karlose, který ji rozmazluje jako královnu září štěstím. Po zásnubách se Lela svěřila s další informací, promluvila nejen o chystané svatbě, ale dokonce padly slova o dalším miminku, které by si s Karlosem přáli.

MMA bijec Karlos Vémola a Lela Ceterová jsou opět zamilovaní až po uši. Náročné období vystřídalo období plné něhy a Karlos o svou snoubenku pečuje jako o největší poklad. Půvabnou Lelu si nechal vytetovat, zahrnuje ji dárky a také krásnými slovy, kterými jí i veřejně vyznává lásku. „Řekli jsme si, že chceme trávit co nejvíc času společně, být stále spolu, všechno zažívat dohromady a radovat se z přítomnosti,“ svěřila se nedávno Lela pro eXtra.cz.

Další děťátko a slova o svatbě

Karlos s Lelou mají dceru Lilinku, která roste jako z vody, a tak se jí prostřednictví sociálních sítích zeptali fanoušci, zda plánují dětí více. „Ano, moc bychom teď s Karlosem chtěli děťátko. Chceme být velká rodina,“ svěřila se navíc s informací, že by chtěla tolik dětí, kolik jich zvládnou. V mateřství se Lela našla a dalšího přírůstku do rodiny se nemůže dočkat. „Celý život jsem se těšila, až budu mámou. Mateřství a vše kolem něj zvládám bez problémů,“ prozradila navíc s dodatkem, že jejich veselka má už dané datum. „Datum už máme. V létě bude svatba, pokud opatření skrz koronavirovou situací povolí.“

S hatery si umí poradit

Po jejich velkolepém návratu se na Karlose s Lelou svrhlo spoustu kritiky, a to obzvlášť po informaci, že se zasnoubili. Jak se ale říká, lásce člověk neporučí a zamilovaný pár si s věčnými kritiky a hatery umí poradit. „Připíjím si na hloupost každého hatera, obzvlášť když to přesahuje určité meze a řeší to můj právník. Snad si někdo nemyslí, že se nechám urážet nebo i hůř. Mám ráda spravedlnost,“ dodala Lela.

Související články

Další články