Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lela Ceterová pro eXtra.cz o detailech svatby: Jedna drobná obava tam je

Lela Ceterová o svatbě s Karlosem Vémolou: Jedna drobná obava tam je, říká
Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové / koláž eXtra.cz
+ Další 2 fotografie
rozhovor

MMA zápasník Karlos Vémola (36) se brzy stane manželem Lely Ceterové (31), se kterou čeká po dceři Lilince druhé miminko.  Lela v rozhovoru pro eXtra.cz prozradila, jak aktuální stav těhotenství prožívá. Dále popsala detaily svatebního dne i to, jak budou vypadat její vysněné šaty.

Karlos Vémola požádal svou vyvolenou Lelu Ceterovou koncem loňského roku o ruku krásným briliantovým prstýnkem. Půvabná Lela Ceterová později oznámila ještě radostnější novinku, že je podruhé těhotná.

Po nevolnostech, se kterými se potýkala na začátku těhotenství, se cítí konečně lépe. "Je mi lépe, žaludeční problémy a nevolnosti, se kterými jsem se potýkala ze začátku, již ustoupily, což je skvělé. Zase na druhou stranu ale nyní beru léky na doporučení lékaře, které s sebou také přinesly i nějaké nežádoucí účinky, ale jsem silná a hlavně jde o zdraví miminka," uvedla pro eXtra.cz.

Detaily svatby

Veselka Lely a Karlose je již za rohem a v rozhovoru poodhalila, jak bude jeden z nejkrásnějších okamžiků jejího života probíhat.

"Náš den D se koná 28. července a velmi se na něj oba těšíme," uvedla hned na začátku. "Svatební den začne již v devět hodin ráno, kdy se u nás doma sejde rodina a nejbližší přátelé. Bude nám hrát saxofon a každý se budeme chystat v jiné místnosti. S Karlosem se potkáme až před obřadem, bude to pro nás oba takové překvapení," prozradila..

"Není nic, z čeho bych měla nějaké obavy, o vše se nám stará svatební agentura a máme vše do detailu vyřešené. Možná jediná drobná obava jsou mé svatební šaty, bříško mi stále a stále roste, takže občas přemýšlím, jak budu v šatech nakonec vypadat," uvedla s úsměvem. "Ale myslím si, že i těhotné nevěsty jsou krásné a zase z nich vyzařuje zcela odlišná energie."

Vysněné svatební šaty

V rozhovoru také popsala, jak budou její vysněné svatební šaty vypadat.

"Myslím, že každá žena nosí v myšlenkách nějaké ty svoje svatební šaty, které si vysnila ještě jako holčička a chtěla by je jednoho dne mít na sobě, stejně jako já. Určitě chci být za princeznu. Budu se ale dvakrát převlékat a jedny šaty mají jednodušší střih, takže si vyzkouším obě varianty," dodala.Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy