Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lela Ceterová překvapuje: Na Vánoce budeme zpátky s Karlosem, už teď se těším

Karlos Vémola s Lelou a Lili.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
DOHODA
I po nepříliš klidném rozchodu Lely Ceterové (30) s odsouvačem termínů zápasů Karlosem Vémolou (35), v němž hrála hlavní roli nedůvěra slovenské krásky v expartnerovu schopnost udržet mimo domov zapnutý poklopec, se zdá, že se rodiče malé Lili dokázali domluvit jako rozumní dospělí lidé. Co všechno čerstvě rozejitá Lela prozradila eXtra.cz?

Lela Ceterová práskla do bot

Lela Ceterová dlouho přemýšlela, nedávno se ale rozhodla, že soužití s Karlosem Vémolou nemá budoucnost, proto se ho rozhodla opustit. Původním nájemníkům svého bytu dala výpověď a přestěhovala se zpátky na Slovensko. Zatím prý od rána do večera něco zařizuje a neví, kde jí hlava stojí.

„V sobotu jsem se přestěhovala do svého bytu, který jsem předtím dávala do pronájmu. Postupně se vybaluji a zútulňuji ho. Ještě měsíc musím čekat na šatníky, které jsou právě ve výrobě,“ svěřila se eXtra.cz Lela.

Konečně uplatní svůj vkus

„Největší radost mám z toho, že je to můj byt a že jednou bude patřit Lilince. A těší mě, že si ho můžu zařídit a zútulnit podle svého vkusu,“ jako by naznačovala, že v Praze se na její vkus moc nehledělo.

Zeptali jsme se silikonové maminky i na to, jestli už ví, jak bude trávit Vánoce. A zdá se, že tady Karlos Vémola zabodoval.

Karlos Vémola a Vánoce

„Už teď se na ně těším. To bude mít Lilinka rok, který oslaví spolu se mnou i s Karlosem. S tím jsme se dohodli, že se budeme pravidelně navštěvovat. Teď je ještě maličká, aby si ji Karlos mohl vzít na pár dní, zatím beze mě nemůže být, ale vídat se budou často,“ vysvětlila nám Lela.

Karlos nesmí na Slovensko

Jenže na návštěvu za dcerkou a svou ex se zápasník jen tak nepodívá. V pátek vstoupilo ze strany Slovenska v platnost nařízení, podle kterého Češi (až na výjimky) na území našich východních sousedů nesmí.

„Přeju si, aby uzavření hranic mezi Slovenskem a Českem netrvalo dlouho. Naše plány to určitě naruší, ale musím doufat, že to bude jen na krátkou dobu,“ dodala Lela Ceterová.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy