Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lela Ceterová porodí již za 3 týdny: Svému Karlosovi napsala dojemný vzkaz

Lela Ceterová napsala svému muži dojemný vzkaz.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 3 fotografie
vzkaz

Půvabná Lela Ceterová (31) a MMA zápasník Karlos Vémola (36) se již za pár týdnů dočkají druhého společného potomka. Jejich dcera Lilinka tak bude velkou sestřičkou. Pohlaví miminka si rodiče nechávají pro sebe, přesto se těhotná Lela svěřila s dojemnými slovy směrem ke svému muži, který je nejen skvělý partner a otec, ale také bojovník. "Bez něj by celá MMA scéna na Slovensku a v Česku dávno nebyla na takové úrovni," uvedla na sociálních sítích.

"Můj muž se snaží potěšit květinami od doby, kdy jsme se poznali. Nikdy mi nezapomíná připomínat, jak důležitou součástí jeho života jsem. Moc se spolu těšíme na miminko, už jen tři týdny," uvádí na svých sociálních sítích snoubenka Karlose Vémoly Lela Ceterová v rozsáhlejším a dojemném příspěvku, který věnovala právě svému muži.

"Je nejen úžasný otec, ale také bojovník. Bez něj by celá MMA scéna na Slovensku a v Česku dávno nebyla na takové úrovni, na jaké je," uvádí Lela i směrem k aktuálnímu dění kolem Karlose, který byl nucen kvůli zdravotním problémům odstoupit z dlouho očekávané bitvy v rámci turnaje Oktagon 30 a dle svých slov doufá v zázrak.

"I když má Karlos nyní bohužel zdravotní problémy a nějakou dobu bude muset mít pauzu od toho, co ho opravdu naplňuje, tak věřím, že poslední slovo ještě neřekl. Za ta léta jsem s ním prožila spoustu zápasů a vím, že je to sportovec nejen srdcem, duchem, ale i tělem.

Je to extrémní dříč, který jde tvrdě za svým cílem. Vždy budu stát po jeho boku a podporovat ho. Vím, že se znovu vrátí a bude obrovská Vémolice tak, jak to umí jen on - oss," dodala v dojemném příspěvku Lela.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy