Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Lela Ceterová: Po odchodu od Karlose nemá na rozhazování, má co dělat, aby platila účty

Lela Ceterová
Zdroj: archiv L. Ceterové
+ Dalších 7 fotografií
PŘIZNÁNÍ
Modelka Lela Ceterová (30), která před třemi měsíci kvůli podezření z nevěry odešla od MMA zápasníka Karlose Vémoly (35), je sice za své rozhodnutí šťastná, že by si ale mohla vyskakovat, to se říci nedá. I kvůli covidu je na tom nyní finančně tak, že je ráda, že sotva pokryje své náklady na život. O nějakém dělání si radostí ale nemůže být ani řeč.

Lela Ceterová si nemůže vyskakovat

Nežiju si na vysoké noze. Tak to kdysi asi bývalo, ale to už je dávno. Teď jsem úplně jiný člověk, jsem máma. Řada lidí, když něco vydělá, jde do prvního obchodu a udělá si radost. Já bych si ji taky ráda udělala, ale nejde to. Na sebe si nekupuju absolutně nic a ani si nepamatuju, kdy jsem si na sebe naposledy něco pořídila,“ řekla eXtra.cz Lela Ceterová, která si ale nestěžuje.

„Peníze jsou prostě potřebné na účty a další věci potřebné k životu. Zaplatím tedy to, co je potřeba, nakoupím věci pro Lilinku a tím to končí. Žádné shoppingy,“ prohlašuje smířeně.

Výživné pro Lili

„Snažím se prostě chovat tak, abych zvládla zaplatit všechno potřebné. Snad ta druhá vlna covidu už skončí, abychom zase mohli normálně pracovat a vydělávat. Stále mám práci, ale určitě toho není tolik jako předtím, covid to hodně ovlivnil. Jsem ale taková, že umím hospodařit s penězi. Nejsem rozhazovačná,“ dodala modelka.

Na náklady na dceru jí každý měsíc přispívá i Karlos Vémola částkou, na které se domluvili i bez soudů. Jde ale výhradně o peníze pro malou, na složenky Ceterové nejsou určené.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy