Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Lela Ceterová otevřeně o plastikách: Jedné lituji, kdysi jsem na nich byla závislá, přiznává

Lela Ceterová otevřeně o plastikách: Byla jsem na nich závislá, říká
Zdroj: Se souhlasem L. Ceterové, koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
plastiky

Lela Ceterová (33) se netají tím, že za svůj život podstoupila spoustu plastických operací. První absolvovala dokonce již v osmnácti letech, byla na nich závislá a jedné hořce lituje, což prozradila v pořadu Holčičky na TV Barrandov. Také se svěřila, že ji v příštím roce čeká ještě jedna operace, která bude zřejmě tou poslední. O jakou jde?

Lela Ceterová nedávno podstoupila plastickou operaci nosu a víček, což prozradila redakci eXtra.cz. Kvůli zákrokům odletěla až do Íránu a dobře udělala. S novým nosem je víc než spokojená.

"Nejlepší rozhodnutí v mém životě bylo jít na nos. Kdokoli mě potká a zná mě, tak mi řekne, že je to super. O to víc mě těší, že tu změnu nevidím jen já, ale i okolí," napsala maminka dvou dětí na svém Instagramu.

"Velmi to bolelo, ale stálo to za to. Měla jsem ho zle udělaný. Transplantovali mi chrupavku z ucha do nosu a předělali mi ho. Chirurg mi řekl, že za dvacet roků, co operuje, prý nezažil tak pokažený nos," prozradila Lela v pořadu Holčičky.

Kdysi jsem byla na plastikách závislá

Lela za svůj život podstoupila mnoho operací, dokonce jich bylo tolik, že ani neví, kolik přesně. S plastickými operacemi prý začala už v osmnácti, aby si zvýšila sebevědomí, protože byla podle svých slov "plochá". Prvním zákrokem tak zřejmě byla augmentace poprsí.

"První operaci jsem podstoupila v osmnácti letech. Měla jsem i hodně reoperací. Kdysi jsem na tom byla závislá, ale jsem máma dvou dětí a vnímám rizika i všechny věci kolem. Narkózy už snáším hůř," svěřila se Lela se slovy, že jedné operace velmi lituje. Tehdy šlo o mladickou nerozvážnost.

"Nenechala jsem si poradit, a doplatila jsem na to. V dalším roce plánuji další, ale už poslední operaci. Svou chybu z mládí si nechám opravit a pak už končím," řekla tajemně s tím, že nechce specifikovat, o co přesně jde.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy