Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová o návratu ke Karlosovi Vémolovi: Přísná pravidla na lásku

Zdroj: Foto: se svolením Lely Ceterové
+ Dalších 9 fotografií
ROZHODNUTÍ
Když se nedávno MMA bojovník Karlos Vémola (35) a Lela Ceterová (31) dali znovu dohromady, leckoho to překvapilo. Mladá kráska totiž ještě nedávno svému nabušenci nevěřila, že se vždy chová tak počestně, jak by se na zadaného muže slušelo. Co si tedy určili, aby jim to tentokrát konečně klapalo bez mráčků?

Lela Ceterová už ví, jak na to

Lela je znovu zamilovaná, Karlos také a dvojice to dává okatě najevo. Přesto přemýšlejí nad tím, co udělat pro to, aby si lásku zase nějak nezkazili.

„Žádná pravidla jsme si při návratu nestanovili. Jen jsme si řekli, že budeme jezdit všude spolu. Například teď, když s vámi mluvím, spolu jedeme do Bratislavy. Až on poletí do Londýna, poletím také. Zkrátka chceme být všude dohromady,“ vysvětlila eXtra.cz Lela Ceterová.

My dva a čas

„Řekli jsme si, že chceme trávit co nejvíc času společně, být stále spolu, všechno zažívat dohromady a radovat se z přítomnosti,“ pokračuje.

Už dříve nám přiznala, že když byla bez Karlose Vémoly, stýskalo se jí.

Nejhorší byla samota

„Během našeho odloučení mi nejvíc vadila samota. Byli jsme zvyklí na to být dohromady a najednou to nebylo. A Lilinka ještě nemluví, tak jsem neměla tolik s kým komunikovat. Na Karlose jsem už byla zvyklá, tak mi moc chyběl. I on brzy pochopil, že být v domě sám není úplně fajn,“ popsala nám svoje pocity.

Jsou sice tací, kteří jejich nehynoucí lásce moc šancí nedávají, ale Lela se rozhodla o ni zabojovat. Tak uvidíme, jestli se jí poštěstí…

Související články

Další články