Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lela Ceterová o koronaviru a zdravotním stavu dcerky Lili: Už chci, aby to skončilo, potřebuju se vyspat

Lela Ceterová o koronaviru a zdravotním stavu dcerky Lili: Už chci, aby to skončilo, potřebuju se vyspat
Zdroj: eXtra.cz
+ Dalších 14 fotografií
zpověď
V rodině Karlose Vémoly (35) se objevil koronavirus a kromě MMA zápasníka a jeho partnerky Lely Ceterové (30) jím trpí také jejich teprve osmiměsíční dcerka Lili. Holčičku zasáhly dokonce vysoké horečky a hrozilo, že bude muset být převezena do nemocnice. Ceterová popsala, jak průběh nemoci zvládá a v jakém stavu je teď její dcerka.

Lela Ceterová na sociálních sítích informovala o tom, v jakém stavu v současné době je, a je vidět, že se opravdu vůbec necítí dobře. "Doufám, že se můj stav nezhorší (zatím přetrvává JEN bolest hlavy, hrdla a kašel). Protože pak opravdu netuším, kdo se bude o mého malého andílka starat. Zatím to zvládám bez pomoci," přiznala svým fanouškům Lela. S vysokými horečkami málem museli odvézt jejich osmiměsíční dcerku do nemocnice

Ve stories na Instagramu pak podala další hlášení, tentokrát o stavu její milované dcerky Lili. "Lilinky zdravotní stav se zlepšil, teplota jí klesla," usmívala se Ceterová a dodala, že by potřebovala se pořádně vyspat. "Alespoň jeden den se úplně super vyspat, jelikož se cítím, jako kdyby mi po těle přejel nějaký válec. Ale my mámy si nikdy nemůžeme přiznat, že jsme nemocné a že nám něco je," přiznala se smíchem a doplnila, že chce, aby to všechno skončilo.

Vémolovi potvrdili nákazu v pondělí

Dobře známý MMA zápasník Karlos 'Terminátor' Vémola už na začátku týdne přišel s nepěknou novinkou o tom, že se nakazil koronavirem A protože se nakazily i jeho holky - Lela s maličkou Lilinkou - na zápas s Václavem Mikuláškem, známým také pod přezdívkou Baba Jaga, nemá ani pomyšlení.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy