Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Lela Ceterová o drastickém hubnutí Karlose: Musela jsem před ním zamykat jídlo, říká

Lela Ceterová o drastickém shazování váhy svého partnera.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová / se souhlasem Oktagon MMA / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
oktagon

MMA zápasník Karlos Vémola (36) si před boxerským zápasem pod organizací Oktagon MMA prošel peklem. Aby splnil váhový limit, musel den do oficiálního vážení "shodit" deset litrů vody, což se mu podařilo. O drastickém shazování váhy svého partnera promluvila Lela Ceterová (32). Pro eXtra.cz prozradila, že musela před Karlosem jídlo doslova zamykat. 

Den před očekávaným turnajem Vémola vs. Marpo musel Karlos Vémola shazovat velké množství tělesné hmotnosti.

Drastické shazování deseti litrů vody bylo na českém Terminátorovi v den vážení znát. Na rozdíl od Marpa působil během veřejného vážení organizace Oktagon MMA jako tělo bez duše, avšak podle plánu s přehledem navážil.

Bylo to náročné, jídlo jsem zamykala

Dotahování váhy je pro zápasníky často tím nejnáročnějším bodem přípravy. Své o tom ví i Vémolova snoubenka Lela Ceterová, která svého partnera v náročných chvílích podporovala, jak jen mohla.

"Bylo to velmi náročné, velké odříkání, stres, námaha, prázdná lednička a prázdné šuplíky. Musela jsem před ním zamykat jídlo, klíček jsem doslova schovala, aby když přišel v noci, kdy měl největší hlad, aby se tam nedostal. Máme to takhle už zažité," svěřila se Lela pro eXtra.cz v den, kdy proběhl souboj Vémola vs. Marpo.

Před Karlosem mám velký respekt, říká Lela

"Navíc jsem se před ním snažila nejíst a tím ho neprovokovat. Máme skoro dvaapůlroční holčičku, která ráda papá, hlavně ovoce, takže jsem to nakupovala vždy tak, aby se to za ten den spotřebovalo a nelákalo ho to. Snažila jsem se ho podporovat, ten poslední den shazování jsme připravovali jídlo přesně na gram. Mám před ním velký respekt, když jde o přípravu, opravdu vše striktně dodržuje, jak má. Je to borec a obdivuji ho za to, já bych tohle nezvládla."

Karlos Vémola se v pořadu Na dohled, který mapuje cestu zápasníků před aktuálním turnajem, párkrát rozpovídal i o své snoubence, do které si občas úsměvně rýpl. Jak tahle slova Lela vnímá?

"Když mě miluje, pak do mě občas i rýpne. To k tomu patří, já to tak beru. Máme doma často legraci a já si z něj také dělám často srandu," uzavřela Lela Ceterová.

Hrozba milionové pokuty a vyhrocené pozadí jeho odchodu ze Survivoru. Otevřená zpověď Jiřího Hanouska

Související články

Další články

Nejnovější kauzy