Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Zbytečný hazard Lely Ceterové. Během jízdy si za volantem natáčela nehodu, pustila se do ní i Nikol Leitgeb

Nikol Leitgeb se opřela do Lely Ceterové.
Zdroj: Koláž eXtra/Profimedia,Herminapress
+ Dalších 6 fotografií
kritika

Tohle si Lela Ceterová za rámeček nedá. Stala se svědkem dopravní nehody a na sociální sítě umístila video, na kterém sama řídí a ještě stíhá natáčet, co se děje okolo. Vlna hejtu na sebe nenechala dlouho čekat. Její krok zkritizovala zejména influencerka Nikol Leitgeb, která se do blondýnky ostře pustila. 

Lela Ceterová, manželka MMA zápasníka Karlose Vémoly, nad svým chováním zřejmě příliš neuvažovala. Jak sdílela na svém Instagramu, stala se svědkem dopravní nehody, a ačkoli sama řídila, vytáhla telefon a začala fotit a natáčet, co se děje okolo. Pravděpodobně ji okamžitě musela zaplavit vlna kritiky, protože své příspěvky z prostředí silnic zanedlouho smazala.


"Už se čekalo na hasiče," psala Lela na svých stories, ze kterých bylo patrné, že sama řídí. Její chování označila za bezohledné influencerka Nikol Leitgeb, dříve Štíbrová. "Zásadní je, když vidíte nějakou nehodu na silnici, vzít při řízení telefon a točit to, že ano. Jedna nehoda nebo dvě, to už je jedno," reaguje na svém Instagramu Nikol, která označila i Marka Dvořáka, známého urgentního lékaře.

Leitgeb je Dvořákovi zavázána

Tomu je Leitgeb nesmírně zavázána. Marek totiž před lety zachránil jejího syna Tobiase, který ve třech měsících náhle přestal dýchat. V té době vytvořil Dvořák příspěvek pro všechny, aby věděli, co dělat, když jejich dítě náhle přestane dýchat. Nikol příspěvek sdílela a díky tomu získal záchranář tisíce sledujících.


Od té doby využívá Dvořák své sociální sítě k dobré věci a jako již ostřílený lékař z vlastních zkušeností ví, že mnohdy se dá nehodám zabránit a leckdy i zdánlivě malá "hloupost" může ovlivnit náš další život, případně ho ve vteřině ukončit. Jeho osvětové příspěvky se staly velmi populární a mají velký dosah. Některé dokonce sdílely i celebrity jako Agáta Hanychová či Leoš Mareš.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy