Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lela Ceterová míří z porodnice domů: S Karlosem musí spát odděleně!

Lela Ceterová napsala svému muži dojemný vzkaz.
Zdroj: se souhlasem Lela Ceterová
+ Další 4 fotografie
Mateřství

Playmate Lela Ceterová (32) a její partner, MMA zápasník Karlos Vémola (36) přivítali před několika dny na světě malého Rockyho. Jenže už během porodu zjistili, že je Lela covid pozitivní, proto jí museli narozeného chlapečka hned odebrat. Nyní už však míří domů, jak Lela prozradila na svých sociálních sítích.

Slovenská influencerka Lela Ceterová před pár dny porodila svému partnerovi Karlosi Vémolovi vytouženého syna Rockyho. Jenže již během porodu byla covid pozitivní, proto musel čerstvě narozený chlapec putovat hned od maminky. „Lela šla císařem. Miminko jí tedy hnedka vzali... Nevíme ani váhu, ani výšku,“ uvedl těsně po porodu Vémola během živého vysílání na svém Instagramu.

Dva dny po narození dělali Rockymu testy na koronavirus, ale naštěstí vyšly negativně. Z porodnice měli odejít již v sobotu, ale lékaři ji pustili až o den později. S Karlosem si budou muset zvyknout na velmi netypické podmínky.

Budeme spát odděleně

„Musíme mít stále roušku, větrat a všechno dezinfikovat. Budeme muset spát odděleně, aby v jedné místnosti bylo co nejméně lidí s covidem. Já budu spát s Rockym v dětském pokoji, Karlos s Lili v ložnici,“ popsala na svých sociálních sítích.

S Karlosem má Lela ještě dceru Lili, která se narodila dne 18. prosince 2019. Druhé těhotenství bylo dle slov Lely plánované, avšak zcela odlišné. "Co se týká druhého těhotenství, tak musím říct, že každé je opravdu jiné. Při Lilince to bylo první těhotenství, takže jsem vůbec nevěděla, co můžu očekávat, jak bude probíhat, co mě může překvapit," svěřila se pro redakci eXtra.cz na začátku těhotenství. Letos v červenci se měli Karlos s Lelou brát, z veselky nakonec sešlo kvůli zdravotním komplikacím. "Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství," prozradila půvabná dvojnásobná maminka s informací, že se bude svatba konat 28. července 2022.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy