Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Petr Pavel tragédie v Mostě

Lela Ceterová lepí vztah s Karlosem Vémolou: V ložnici je jen jeden král, culí se

Lela Ceterová: V ložnici je jen jeden král
Zdroj: profimedia
+ Další 2 fotografie
divadlo

Playmate Lela Ceterová (32) a MMA zápasník Karlos Vémola (36) zažehnali jako mávnutím kouzelného proutku vztahovou krizi a milují se snad víc než kdy dřív. Zatímco se Karlos připravuje na zápas s Marpem, Lela se stará o domácnost a na Instagram háže jednu spolupráci za druhou. V podprsence svým fanouškům také prozradila, že v ložnici je jen jeden král. Kdo to asi bude?

Veřejnou vztahovou krizi Karlose Vémoly a Lely Ceterové sledovalo s popcornem v ruce celé Česko a Slovensko. S rozchodem přišel nejdříve MMA zápasník, který svou snoubenku obvinil, že mu zahýbá, a tak je tedy prý definitivní konec.

Playmate, které bojovník sebral telefon, následně Karlose obvinila, že ji zmlátil s dítětem v ruce, a podala na něj trestní oznámení.

Ve finále Ceterová hodila všechno na dokonalého lháře Víta Kaisera, který ji zmanipuloval stejně jako svou manželku. Také upozornila, že s ním k žádnému intimnímu styku nedošlo, ač jí koupil diamantový prsten, který přijala, ale zároveň prý chtěla vrátit. Ve zpovědi jen zapomněla zmínit tu nejvážnější část, což je obvinění Karlose z domácího násilí, které zatím vyvrátil pouze Vémola.

Karlos je pro Lelu jediným králem, zřejmě...

Jak se ale říká, neexistuje žádný univerzální model pro ideální partnerství a Lela s Karlosem jsou si zkrátka i přes lži, milenky a podvádění stále jeden druhému souzeni. "Takové situace vás mnohem víc posílí, a tak stejně i váš vztah, pokud je skutečně pravý. Jsem ráda, že nás to s Karlosem posílilo a utvrdilo, že bez sebe neumíme být," uvedla Lela v jednom z nedávných příspěvků, kterým ukazuje, že jejich lednová krize je zažehnaná.

Netrvalo dlouho a Lela se na svém Instagramu pustila vášnivě do spoluprací, kterých zřejmě po mediálním humbuku razantně přibylo.

Jako například nyní, když v jednom z příspěvků promluvila o tom, že spí v Karlosově spodním prádle. Také nezapomněla ani na dodatek, důležitý asi jen pro Karlose: "A ano, v ložnici je jen jeden král." Některé sledující ovšem mohla tahle poznámka zmást, a tak Lela raději vypnula komentování.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy