Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lela Ceterová je zpět! Na sociální sítě přidala dojemnou fotku s dětmi

Lela Ceterová je zpět: Přidala dojemnou fotku!
Zdroj: profimedia
+ Další 3 fotografie
Sociální sítě

Slovenská playmate Lela Ceterová (32) se po delším odloučení vrátila zpět na Instagram. Přidala roztomilou fotografii se svými dvěma dětmi - dcerou Lily a synem Rockym. Všem fanouškům poděkovala za podporu, ovšem u příspěvku zakázala komentáře.

Kauza kolem slovenské playmate Lely Ceterové a MMA zápasníka Karlose Vémoly (36) stále ještě pokračuje. Poté, co Vémola na Instagramu oznámil, že se rozchází s Ceterovou, protože ho měla podvádět, však video následně stáhnul a Lela oznámila, že na něj podává trestní oznámení, protože ji měl uhodit.

Zároveň dodala, že jí Vémola vzal mobil. Musím psát z mobilu kamarádky, která mě u sebe ubytovala i s dvěma dětmi. Po tom, co jsi mě zbil, když jsem měla v náručí malého Rockyho. Mám z tebe strach. Ještě jsi mi sebral můj mobil...,“ reagovala drsně na Vémolu.

Už jsou opět spolu

Jenže o pár dní později spolu pár odletěl do Dubaje, kde se měli usmířit a nyní už jsou oficiálně opět spolu. Lela nyní po několika dnech, co nebyla aktivní na sociálních sítích, přidala fotografii se svými dvěma dětmi. „Ahojte, konečně mám zprovozněný nový telefon a mohu se připojit na Instagram. Můj první post patří hlavně vám. Chci vám všem velmi poděkovat za milé zprávy a odkazy, chci poděkovat rodině, manažerce i blízkým kamarádům,“ napsala k fotografii.

U fotografie však Lela zakázala komentáře. Těžko tak říct, jaký mají na tuto bizarní kauzu názor uživatelé a její sledující.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy