Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde

Lela Ceterová je v životní formě a sokyním posílá vzkaz: Lepší tělo Karlos Vémola zkrátka nenajde
Zdroj: Lela Ceterová archiv
+ Dalších 12 fotografií
žhavá lela
Lela Ceterová (30) to v poslední době nemá vůbec jednoduché. Zatímco její přítel Karlos Vémola (35) jezdí neustále na nějaká soustředění, musí se udržovat v kondici a také živit rodinu, tak Lela všechen svůj čas věnuje malé Lili a někdy je to na ni zkrátka moc. Ještě před pár dny to vypadalo, že má Karlos doma problém jako vrata kvůli údajné nevěře. Nyní se ale zdá, že krize je zažehnána a vše je zalité sluncem. Navíc Lela na sociálních sítích zveřejnila snímky, na kterých vypadá naprosto perfektně. Jakoby potenciálním sokyním chtěla vzkázat, že to nejlepší tělo má Vémola dávno doma a není třeba se ohlížet po jiných.

Ještě před pár dny to vypadalo, že se nad vztahem Lely Ceterové a Karlose Vémoly stahují mračna. Za všechno mohla jedna nevinná fotka Karlose, pod kterou Lela napsala hodně ostrý komentář.

"A ty dvě kurvy, co s tebou letěly, vás fotí? Proč s nimi si foto nedáš? Nehraj to na Instagramu na rodinku… hodně lidí ví, že zrovna ty andílek nejsi a mně už došla trpělivost. Klamání už bylo dost! Zbytečně se fotíš s chlapy," napsala rozzuřená Lela.

Komentář ale v mžiku zmizel a co se dělo za zavřenými dveřmi, to se patrně již nikdy nedozvíme. Karlos na celou aféru reagoval tím, že na sociálních sítích ukázal fanouškům snímek, na kterém je s malou dcerou Lili, Lelou a fotka má nabudit dojem šťastné rodinky.

Je ale jejich idylka skutečná? "Lela je ze všeho vystresovaná. Stará se jen o malou, Karlos pořád někde lítá, často jsou kolem něj holky, na které se dá žárlit, tak se to v ní postupně nahromadilo. Než ten komentář napsala, spala noc předtím jen hodinu. Nejsmutnější na tom je, že podle ní byla jediná možnost napsat mu veřejný příspěvek na jeho Instagram, protože jinak se se svým partnerem nemohla spojit," tvrdí velmi důvěryhodný zdroj z okolí páru.

Lela není ale žádná začátečnice a má za ušima. Na Instagram před pár dny dala několik fotek v plavkách, na kterých je evidentní, že je přítelkyně obávaného Terminátora ve své nejlepší formě. Jakoby chtěla potenciálním sokyním v lásce vzkázat, že Karlos to nejlepší tělo doma už dávno má a není třeba se poohlížet jinde.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy