Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Lela Ceterová jako utržená ze řetězu. Na party bez Karlose předvedla smyslný tanec i nadupaný dekolt. Kamarádky jí sotva stačily

Lela Ceterová si  halloweenskou párty v Lucerně užila.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Pavel Dvořák
Předchozí Další
+ Dalších 24 fotografií
Halloween

Lela Vémola, dříve Ceterová, si jako každý rok nemohla nechat ujít halloweenskou party v Lucerně. Tentokrát dorazila sama v provokativním kostýmku ďáblice a svého manžela nechala pro změnu doma. Večer si užila v mobilem v ruce, jak nafotila redakce eXtra.cz.

Lela Vémola oproti minulému roku dorazila na halloweenskou party v Lucerně bez své drahé polovičky. Jako kostým zvolila černou sexy ďáblici, která měla pořádně dlouhé rohy. Influencerka za to umí vzít i bez Karlose. Celou noc řádně propařila.


Osamělá Lela na mobilu

Byly ale i situace, kdy i Lela musela odpočívat. Delší chvilky tak trávila na svém mobilu a občas působila dost osaměle. Stíhala ale dívat se do mobilu a pařit zároveň.

Minulý rok na Halloween vyrazila se svým manželem Karlosem Vémolou. Nebylo to ale zrovna jejich nejlepší období. Bylo to totiž poprvé, co spolu byli venku od té doby, kdy se provalila Karlosova nevěra. Lela si ho v Lucerně vůbec nevšímala. Minule byla za princeznu, jak nafotila redakce eXtra.cz.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy