Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Lela Ceterová jako sexy kapitánka lodi: V Praze se pochlubila silikony a mužům spadla brada

Lela Ceterová ukázala postavu v 
 bikinách.
Zdroj: Se souhlasem Lely Ceterové / koláž eXtra.cz
+ Dalších 5 fotografií
postava

Snoubenka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (33) se nebojí provokace ani po dvou dětech. Na svém Instagramu se pochlubila snímkem v bikinách, kde vyniká její štíhlá postava i ohromné silikony, které vystavila na lodi na Vltavě, a pánové, kteří měli to štěstí půvabnou blondýnku zahlédnout, měli o zábavu postaráno. 

"Brutální narozeninový den mojí kamarádky. Konečně s holkami na sluníčku. Já sice bez alkoholu, ale dokážu se i tak skvěle bavit. Říká se, že když máš po boku dobrou partu, tak se vždycky zabavíš," uvedla Lela Ceterová na svém Instagramu k několika snímkům. Těžké vybírat, který je vlastně ten nejlepší.

Lela jako sexy kapitánka

Na první fotografii vyniká nejen Lelina tvář, ale zejména silikony v titěrných černých bikinách. Na další se vyjímá její štíhlá postavička i ploché bříško. A na závěr se zvěčnila jako sexy kapitánka za kormidlem lodi, která plula po Vltavě v Praze.

"Sluší vám to, paní kapitánko," pochvalují Lelu fanoušci i obdivovatelé. "Jste bezesporu ta nejsvůdnější žena, kterou jsem kdy viděl. Krása tvého těla je neocenitelná," napsal jeden z nich.

Lela se nemůže dočkat, až se stane vdanou paní

Avšak nápadníci Lely Ceterové mají smůlu, půvabná blondýnka je už roky partnerkou MMA zápasníka Karlose Vémoly, se kterým má dvě děti a brzy se také stane jeho manželkou. "Už se nemůžu dočkat, až se stanu tvou manželkou, lásko moje," vzkázala Lela nedávno svému snoubenci.

Svatba Karlose a Lely se měla uskutečnit již minulý rok, ale musela se odložit skrz zdravotní komplikace. Informace redakci eXtra.cz poskytla před rokem sama Lela. "Svatbu přesouváme na příští rok ve stejném datu. Nečekali jsme, že nás potkají takové zdravotní komplikace. Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství," svěřila se nám.

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy