Trendy
válka na Ukrajině válka v Izraeli StarDance 2023 Big Brother 2023 StarDance 2023: kompletní přehled

Lela Ceterová hodila vše na milence: Zmanipuloval mě a sebral mi telefon! Karlose miluju

Lela Ceterová: Zmanipuloval mě milenec! Karlose miluju
Zdroj: Profimedia
+ Další 3 fotografie
zpověď

Je to tady, playmate a snoubenka Karlose Vémoly (36) Lela Ceterová (32) dostala telefon a pro deník Blesk promluvila o údajné nevěře, ač by dle svých slov raději mlčela a zachovala si noblesu, kterou už zpět po dramatickém kolotoči určitě nezíská. Ceterová hodila všechno na dokonalého lháře Víta Kaisera, který ji zmanipuloval stejně jako svou manželku. Lela také uvedla, že k žádnému intimnímu styku mezi ní a panem Kaiserem nedošlo.

Lela Ceterová se v otevřené zpovědi pro deník Blesk přiznala, že s Karlosem Vémolou neměli dlouhodobě dobré období, a to kvůli samotnému MMA zápasníkovi, který není v klidu, když nemůže zápasit a trénovat.

"Je nervózní, neklidný a rozhodí ho přímo cokoliv. Bohužel, důsledkem toho je, že jeho náladu si odnáší nejbližší, a přestože jsem se vždy snažila být tolerantní a chápavá, nezvládala jsem to," řekla Lela s tím, že byla nejen po porodu, ale také operaci, kterou podstoupila den po oslavě dcery Lilinky. Také ji velmi rozhodil televizní štáb, který nechyběl ani na zmíněné narozeninové oslavě jejich dcery.

Hormony s Lelou zacloumaly

"Hormony udělaly svoje a absolutně jsem nebyla ve své kůži po všech stránkách. O to víc mě trápilo, že byl Karlos hodně času pryč a jeho příchody domů byly pozdě v noci. V té době jsem ani já nebyla zrovna příjemná společnost, protože na mě přece jen všechno dolehlo. Rozhodla jsem se, že s dětmi odejdu kvůli nám, ne kvůli někomu jinému. Samozřejmě, i přes větší klid a pohodu pro mě, Karlose a děti."

V době, kdy měla Lela odejít od Karlose, doslova milence neměla, avšak jí nabídl pomoc pan Kaiser, kterému se z kauzy podařilo zpočátku vykroutit, což je zřejmě jedna z jeho úspěšných dovedností.

"Chtěl mi podat pomocnou ruku při výběru bydlení. Začal mě doprovázet na obhlídkách, kam jsem se chtěla s dětmi odstěhovat a mít klid. Hlavně mi říkal hodně ošklivých věcí o Karlosovi a vytahoval jeho nálady, hříchy a podobně, pro které se mi Karlos ještě víc vzdaloval, a utvrzoval mě v rozhodnutí odejít od něj. Nejvíc mě ale mrzelo, jak mi dával do hlavy pochybnosti o Karlosovi. Já nejsem naivní ani hloupá, jenom jsem chtěla mít po těžkém období klid."

Vítr foukal správně

Když byla kauza na vrcholu, tak redakci eXtra.cz kontaktovala samotná manželka pana Kaisera, která se nám svěřila, že vítr fouká trochu jinak. "Můj manžel žádný vztah mimo mě nemá. Máme malé děti, žijeme řádným rodinným životem. Můj muž s tím nemá nic společného," řekla nám.

Avšak vítr zdá se foukal nakonec správně, pan Kaiser si měl Lele stěžovat na nešťastné manželství, ale také se jí svěřil, že jej manželka často vyhazuje z domu a rozvod je jedinou spásou.

"Pán mi povídal o jeho negativním vztahu u něj doma, hádkách a problémech. Pána jsem zčásti i litovala, že žije v nešťastném manželství. Samozřejmě se mi nezapomněl zmínit, že se chce nechat rozvést a že jeho žena mu stále říká, že se má sbalit a vypadnout."

Diamantový prsten pro Lelu i omluva Kaiserově manželce

Kaiser Lele tvrdil, že vztah s manželkou už zkrátka nefunguje a chce si najít normálně fungující vztah, a vnadnou blondýnku měl zmanipulovat také na diamantový prsten, který jí koupil.

"Stále mi tvrdil, že se chystá opustit paní manželku a zapřisáhl se, že jejich sexuální život je dlouhodobě na bodu mrazu. Pán mi nabízel dovolenou, pomoc s bydlením, koupil mi diamantový prsten, který byl koupený 5. 1. 2022 (foto najdete v galerii, pozn. red.). Klidně si to může jeho žena zjistit přímo v luxusní prodejně, kdy se to kupovalo, ať sama ví, jakého muže má doma. Prsten jsem chtěla vrátit a stále i chci. Nestojím o dárky, já si vydělávám velmi dobře i sama."

Po nějaké době hormony zmatená Lela poznala, že se Kaiser chce víc než kamarádit, a tak kontaktovala jeho manželku, které se chtěla omluvit za těžko říct co, když spolu vlastně nic neměli. Všechno zkrátka hodila na Kaisera, který měl dokonale zmanipulovat nejen Lelu, ale také svou manželku.

"Jeho ženu jsem kontaktovala mailem a chtěla jsem si s ní popovídat jako žena se ženou a samozřejmě se jí i omluvit. Její reakce byla taková, že je vidět, že evidentně její muž manipuluje i s ní," řekla pro Blesk Lela.

Zmanipulovaná Lela: Intimní narážky měl, ale nic nebylo

"Přiznávám se, výborně mě zmanipuloval, lhal mi, jeho ženě, Karlosovi a sebral mi telefon, protože se bál, že pravda vyjde najevo. Tohle byl důvod, proč jsem dlouho mlčela. Neměla jsem přístup k ničemu. Ne, neměli jsme spolu nic intimního, i když pán měl sexuální narážky na mou adresu. Samozřejmě technicky by intimita nebyla možná, i z důvodu porodu a další operace po porodu.

Evidentně ho drží při životě jenom finance manželky tak, jak jsem se dozvěděla od mnoha lidí a jak to mně samotné také přišlo. Mrzí mě, že jsem se od něj nechala zmanipulovat, vzhledem k tomu, že jsem byla rozhozená hormony po porodu," dodává Lela Ceterová, která bude s Karlosem Vémolou dále fungovat jako rodina.

Tajný vztah Kristýny a Andreje z Big Brothera. Znali se ještě před show

Související články

Další články

Nejnovější kauzy