Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Ivana Gottová Peče celá země koronavirus Čína

Nejnovější kauzy

Lela Ceterová brzy porodí a v jídle se neomezuje: Prozradila, jak to má s přibíráním

Zdroj: Instagram
+ Dalších 13 fotografií
těhotenství
Lela Ceterová (30), která se zanedlouho stane maminkou, se pochlubila snímkem s bříškem. Slovenská playmate, která je partnerkou nejznámějšího českého MMA bojovníka, prozradila, že z porodu strach nemá. Snad i proto, že bude přítomen právě otec miminka - Karlos. S takovou oporou v zádech by se každá žena cítila bezpečně.

Lela prožívá celé své těhotenství naprosto ukázkově. Po počátečních nevolnostech přišla úleva a Lela si užívá každého okamžiku. Podle toho, jak Vémolova partnerka září, je znát, že jí těhotenství nekomplikují žádné nepříjemnosti. I když Lela několik kilogramů přibrala, zůstává stále okouzlující a může si i těsně před porodem dovolit upnuté oblečení. Pro eXtra přiznala, že se těhotenských kil ani porodu neobává.

„Přibírám každým dnem, po porodu věřím, že nabrané kilogramy půjdou dobře shodit,“ prozradila půvabná Slovenka.

„U porodu bude Karlos a díky tomu mám menší obavy. Už brzy budeme rodina, můj sen, na který se těším,“ dodala Lela… Karlos Vémola, který minulý víkend prohrál v kleci se slovenským bijcem Attilou Véghem, se na miminko také těší a na Lelu, kterou svou přítomností v posledních měsících zanedbával, bude mít konečně víc času.

Malá Lily by měla přijít na svět na začátku prosince.

Mohlo by vás zajímat

Další články