Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Lela a Karlos se těší na svatbu: Vémolela prozradila datum a místo velkolepé veselky

Karlos Vémola a Lela Ceterová se k sobě na sklonku roku 2020 zase vrátili.
Zdroj: se svolením Lely Ceterové
+ Další 2 fotografie
svatební plány
Bijec Karlos Terminátor Vémola se netají tím, že by se spokojil s málem. Jemu a Lele Ceterové se pomalu blíží svatba a ani jeden se nemohou dočkat. MMA zápasník teď prozradil, jak to s veselkou bude a kolik si zhruba představuje hostů. A rozhodně nepůjde o žádnou nudnou svatbu, jak říká sám Karlos.

Není to tak dlouho, co se Karlos Vémola a Lela Ceterová dali znovu dohromady, začali s čistým štítem a přišli i se zásnubami. Bijec má v plánu si svou milovanou vzít ještě letos za ženu a má plán, jak bude celá svatba vypadat. A jak je známo, rozhodně se nespokojí s něčím nevýznamným.

"Pro mě musí mít všechno nějaký význam. Takže datum 28. července, den našeho prvního rande, které jsme měli na žižkovské věži, a proto to bude tam," řekl pro Blesk Vémola a přiznal obavy. "Myslel jsem si, že to nebude možné kvůli menší kapacitě. Ale byl jsem mile překvapený, může tam být až pět set lidí. Větší ta svatba být nemusí," dodal.

Originalitě se meze nekladou

Plánují na místě strávit i svatební noc, k místu One Room Hotel mají totiž oba blízko, neboť tam spolu oslavili první výročí vztahu. "Jsem ráda, že to bude právě tam, protože opravdu miluju takové vyhlídky. Myslím si, že to bude kouzelná svatba," prozradila Blesku Lela. A bijec si rozhodně nenechá ujít nějakou tu originalitu.

"Specialit tam bude hodně, ale chci, aby to bylo tajemství. Naše svatba rozhodně nudná nebude," prohlásil Terminátor. "Máme nějaká esa. Svatba má být o tom, že na ni nezapomeneme my dva, ale ani ostatní, kteří na ni přijdou," přidala se Ceterová.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy