Trendy tagy Čauky lidi Survivor 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Lela a Karlos mají nový přírůstek: Drama po porodu. Dítě kvůli covidu hned odebrali

Na galavečeru nechyběl ani Karlos Terminátor Vémola, kterého doprovodila těhotná přítelkyně Lela.
Zdroj: herminapress
+ Další 3 fotografie
mimino

Playmate Lela Ceterová (31) se stala podruhé maminkou. Radostnou novinku oznámil ve stories na Instagramu novopečený otec Karlos Vémola (36). MMA zápasník s přezdívkou Terminátor zahájil v 15.00 živý přenos z domu ve společnosti dcerky Lili.

MMA zápasník Karlos Vémola se svým fanouškům na sociálních sítích svěřil s informací, že má druhého potomka se svou milovanou snoubenkou Lelou. V prvním příspěvku, který Terminátor sdílel fotku své vodky ke které napsal krátký vzkaz: Už jsme na světě. Dnes poteče proudem." Dále dodal, že jsou maminka i miminko v pořádku.

Novopečení rodiče dosud tajili pohlaví miminka, ale nakonec to zápasník v živáku propálil: "Narodil se mi nový král!" Karlos v živém vysílání dále prozradil, že je Lela covid pozitivní a stějně tak i on sám. MMA zápasník, tak nemohl být v nemocnici s partnerkou. "Lela šla císařem. Miminko ji tedy hnedka vzali...Nevíme ani váhu ani výšku," postesknul si Karlos. 

Nechtěné prozrazení těhotenství a odložená svatba

Druhé těhotenství Lely Ceterové prasko v show Karlose Vémoly. "Jsem těhotná. A nikomu to hlavně neříkej," přečetl zprávu, která mu přišla během natáčení show. "Byl to pro mě docela šok. Lela mi to napsala uprostřed Karlos show. Napsala mi, že je těhotná čtyři týdny," prozradil později již čtyřnásobný otec na svých sociálních sítích.

Dceru Lilinku přivítali na svět v roce 2019, druhé těhotenství bylo dle slov Lely plánované, avšak zcela odlišné. "Co se týká druhého těhotenství, tak musím říct, že každé je opravdu jiné. Při Lilince to bylo první těhotenství, takže jsem vůbec nevěděla, co můžu očekávat, jak bude probíhat, co mě může překvapit," svěřila se pro redakci eXtra.cz na začátku těhotenství. Letos v červenci se měli Karlos s Lelou brát, z veselky nakonec sešlo kvůli zdravotním komplikacím. "Karlose tento rok čekají náročné operace rukou. Já mám teď rizikové těhotenství," prozradila půvabná dvojnásobná maminka s informací, že se bude svatba konat 28. července 2022.

Související články

Další články