Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Leklé Štiky! Reality show televize Prima totálně propadla. Diváků razantně ubývá

Monika Štiková s dcerou Charlotte a jejím přítelem.
Zdroj: Instagram
+ Dalších 100 fotografií
První epizoda rodinné show Štiky měla nízkou sledovanost. Druhá epizoda? Ta měla sledovanost přímo žalostnou. Monika Štiková a její rodina netáhne a vedení televize Prima řeší kardinální problém.

„Čistě ze zvědavosti jsem vydržel pár prvních minut. Musím s čistým srdcem konstatovat, že na tohle může koukat jen naprostej dement s notorickou potřebou sebepoškozování, protože tohle je ten největší odpad a hnůj a vrchol televizní retardace,“ píše na webu csfd.cz jeden z kritiků. Reality show Štiky zde nasbírala podle hodnocení uživatelů 6 procent.

Po druhé epizodě je jasné, že televizi Prima sázka na Ornellu Koktovou (25) a její mámu Moniku (45) prostě nevyšla. Na první epizodu se v kategorii 15+ dívalo 450 tisíc diváků. Když se podíváme na produkční náklady, tak je to prostě málo.

Bylo otázkou, zda druhá epizoda diváky k obrazovkám přiláká. Jenže propad pokračuje. Bizarní show sledovalo jen 317 tisíc diváků. Štiky nejsou dravými rybami v televizním prostoru, jsou leklou mršinou.

Nic nenasvědčuje tomu, že by třetí epizoda měla přinést zázračné zmrtvýchvstání. A jisté je, že na Primě řeší, co s Monikou a její rodinou dál…

Související články

Další články