Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Lekce pro těhotné ženy: Těhulky, přestaňte se tolik žrát a podívejte se, jak na tom opravdu jste!

Těhotné ženy zažívají denně situace, kdy proklínají své obrovské
břicho.
+ Dalších 8 fotografií
Ilustrátorka Line Severinsen z Norska měla skvělý nápad. Sama je matkou dvou dětí a jako každá těhotná žena se dostávala do situací, které pro ni byly s velkým břichem naprosto neřešitelné. Chtěla všem odlehčit a hlavně všechny ženy pobavit, aby to nebraly tak vážně, a povedlo se!

Kreslířka Line je známá svými vtipnými obrázky a smyslem pro humor. A tak se rozhodla nastávajícím maminkám zvednout náladu, a když byla poprvé v očekávání, sedla ke stolu a začala kreslit. Vytvořila naprosto přesné a vtipné kresby, jak se těhotné ženy statečně perou s výzvami, které jim každý den připravuje obrovské břicho.

Například zvedání věcí ze země přes obrovský balon, místo kterého kdysi bylo ploché bříško, se může stát zatěžkávací zkouškou. Všechny chceme být dohladka oholené i v tomto období, ale jak to udělat, když si tam nevidíme. A co teprve, když si všichni cizí lidé na ulici chtějí na rostoucí bříško sáhnout. Taky vás děsí představa, že porodíte na veřejnosti? A jaké to je, když se partner vyděsí, že při intimních hrátkách narazil do dítěte v bříšku?

To vše a další vtipné okamžiky si můžete prohlédnout ve fotogalerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články