Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Lékařka Charvátová ze Slunečné odhalila skvostné pozadí: Bendová se nemá za co stydět

Lékařka Charvátová ze Slunečné odhalila skvostné pozadí: Bendová se nemá za co stydět
Zdroj: IG: @alice_bendova_official
+ Dalších 5 fotografií
Úchvatné tělo
Léto je v plném proudu a horko volá po lenošení u bazénu a na zahradě. Alice Bendová (46), představitelka doktorky Charvátové ze Slunečné, se už několikrát na sítích pochlubila, jak si užívá parných dnů. Herečka a moderátorka se může pyšnit skvostnou postavou a rozhodla se tentokrát nedat na odiv svá prsa, nýbrž krásné kulaté pozadí. A pořídila si dokonce nové plavky...

Alici Bendové, se o víkendu zachtělo odpočinku na přímém slunci na zahradě. Bendová je jedna z žen, která má naprosto úžasné tělo a rozhodně se nemá za co stydět, proto není divu, že se opaluje takzvaně "na Evu". Toto označení použila i v posledním příspěvku, kde si z lidí pěkně vystřelila.

Opalování takzvaně na Alici

"Mám nový plavky, aby zase nepsali, že se opaluju na Evu," zavtipkovala a popřála fanouškům krásnou sobotu. Co na tom je vlastně tak vtipného? Na první pohled si Bendová pořídila černé bikiny. Avšak když se zadíváte pozorně, můžete si všimnout, že Alice vůbec žádné plavky nemá a všechny oklamala pouhým malováním a přidáním smajlíka.

Fanoušci se nad tím pozastavili, ale nijak to nekomentovali. Co však vychválili do nebes, je její postava a kulatý zadeček, který na fotce ukazuje. "S takovým tělem můžeš být na Evu, kde chceš," napsal Miroslav. "Bulváru napište, že se opalujete na Alici, že se Eva nejmenujete," poznamenal Tomáš. "Příští sezónu povinně všechny ženy," zavtipkoval další muž a narážel na to, že by se "na Alici" mohly opalovat všechny ženy.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy