Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Lékaři si mysleli, že má rakovinu nebo AIDS. Anorektička vážila 38 kilogramů a málem zemřela

Žena byla na pokraji života a smrti.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
Kat Manzullo (27) z Floridy byla roky šikanována spolužáky ve škole a kvůli tomu u ní vypukla strašlivá nemoc. Od svých 18 let začala zmenšovat svoje porce jídla, nakonec pila jen jeden proteinový nápoj denně.

Podvyživená Kat trpěla anorexií a dostala se až na pokraj smrti. Její nejkritičtější váha byla 38 kilogramů. Kat nejedla a ještě k tomu chodila pětkrát týdně do fitka. Její tělo tak nemělo energii. Její BMI index se dostal až na číslo 15. Zdravý člověk má BMI 18,5 až 25.

Málem zemřela, a tak musela být hospitalizovaná v nemocnici. Když ji lékaři viděli, zhrozili se. Vzhledem k tomu, že si Kat neplatila zdravotní pojištění, lékaři nezkoumali, jestli může mít anorexii. Mysleli si, že má AIDS nebo rakovinu.

V nemocnici strávila nějaký čas a lékaři ji dali dohromady. Její manžel Kevin (31) byl celou dobu po jejím boku a dohlížel na to, aby znovu jedla a nehuntovala si tělo. Teď by chtěla pomáhat všem ženám, které propadly anorexii, aby se z tohoto nebezpečného onemocnění dostaly a mohly žít zase normální život.

Související články

Další články