Loni v listopadu začalo Demi bolet v boku. Ihned se vydala k lékaři, aby jí od bolesti pomohli. Ti z krve zjistili přítomnost hormonů, které se objevují v těhotenství. Žena byla moc šťastná.

Jenže její stav se začal rapidně zhoršovat a musela být hospitalizována v nemocnici. Další testy odhalily, že Demi vlastně vůbec těhotná není a za všechny její bolesti může 12 centimetrů velký nádor, který má v podbřišku.

„Je to divné, ona totiž brala antikoncepci. A nic nenasvědčovalo tomu, že by měla být těhotná. Na ultrazvuk jsem šel s ní a lékaři tam žádné dítě neviděli. Tak začali plánovat další testy,“ řekl její otec. Lékaři jí pak našli nádor na játrech, který metastázoval do celého těla. „Dcera nikdy neplakala, i když jí bylo nejhůř,“ řekl Chris Wright, otec Demi.

Bohužel se na nádor přišlo pozdě a už byl v pokročilém stádiu. Demi zbývalo pár týdnů života. Podle jejího otce byla silná jako voják. Zemřela asi měsíc po tom, co se dozvěděla o svém falešném těhotenství.

„Měla tolik odvahy. Je naší inspirací,“ řekl přítel dívky Mitch Gregory. „Byla úžasná, nádherně se smála. Bylo to nakažlivé. Když jsme se dozvěděli o rakovině, tvrdila nám, že vše bude v pořádku. Jenže druhý den zemřela, bylo to strašné. Zůstane navždy v našich srdcích,“ uzavřel její otec.