Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Lékaři: Jirko Pomeje, rakovině tě nedáme! Co dělají pro záchranu jeho života?

Zdroj: reprofoto TV Nova/Život ve hvězdách
+ Dalších 8 fotografií
RAKOVINĚ NE!
Jako by je někdo polil živou vodou! Doktoři si s těžce nemocným Jiřím Pomejem (54) vůbec nevěděli rady, doteď nikdo nebyl ani jeho blízkým schopný pořádně říci, co jde s jeho zdravotním stavem dělat. Jenže se začalo blýskat na lepší časy!

Jak jsme již několikrát informovali, Jiřímu Pomejemu se bohužel rakovina dostala do kostí, k tomu se navíc vrátil i nádor v krku Nejde to operovat a ani chemoterapie při Jiřího stavu nepřipadají v úvahu

Nejbližší herce už byli celí zoufalí z toho, že jim nikdo není schopný pořádně říci, jaké možnosti léčby ještě zbývají. A konečně se dočkali.

„Rodinu až překvapilo, když se najednou dozvěděla, že doktoři nenechají Jirku jen tak. Řekli jim, že se okamžitě pouštějí do dalších možností léčby a po Novém roce do toho šlápnou ještě radikálněji. Nechtějí se už zkrátka jen tak lehce vzdát. Všichni jsou jim hrozně vděční. Ať to nakonec dopadne jakkoli, aspoň budou vědět, že se pro Jirku udělalo první poslední,“ dozvěděli jsme se od důvěryhodného zdroje ve špitále.

V úvahu přichází třeba protonová nebo jiná experimentální léčba. Jestli herci, který se už po dlouhých týdnech vleže pokouší i o první krůčky a vtipkuje o sestřičkách, nové plány lékařů pomohou, to se dozvíme v nejbližších měsících.

Související články

Další články