Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Svatba Bohuše Matuše

Nejnovější kauzy

Lékaři jim nedávali velkou šanci a MĚLY ŽÍT JENOM 3 DNY. Ze siamských dvojčat už jsou dnes PUBERŤAČKY!

Zdroj: instagram.com
+ Dalších 5 fotografií
Lupita a Carmen Andrade (16) z Mexika jsou siamská dvojčata. Když se narodily, lékaři jim dávali jen 3 dny a mysleli si, že zemřou. Jenže dívky už jsou dnes puberťačky a mají se čile k světu!

Lupita a Carmen Andrade (16) z Mexika jsou siamská dvojčata, která podle lékařů měla po třech dnech zemřít Jenže holkám už je 16 let, jsou z nich puberťačky a užívají si život naplno! Jenže to tak ze začátku vůbec nebylo. Upozornily zahraniční weby infobae.com a courant.com.

Dívky se narodily srostlé od hrudní stěny do pánve, takže mají společných několik žeber, játra i oběhový a zažívací systém. Každá má sice svoje ruce, ale ovládat může jen jednu nohu. Každá má ale svoje srdce, plíce i žaludek. Jejich život je pořád úplně jiný než jejich vrstevníků. Aby spolu holky mohly fungovat, navštěvovaly různé psychoterapie

Přestože se snaží žít jako ostatní a užívat si život naplno, přece jen mají zdravotní problémy. Lupita totiž trpí vážnou formou skoliózy a její plíce fungují jen na 40 procent. Operace by zároveň byla velmi riskantní a mohla by je ohrozit na životech. S přibývajícím věkem se jejich zdravotní stav bude pomalu horšit, a tak mají budoucnost velmi nejasnou Dvojčata se ale snaží nepřipouštět si to.

Související články

Další články