Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Lékaři jí dávají pár měsíců života: Tato přání si chce krásná maminka (21) před smrtí splnit

Krásná maminka má těžký osud.
Zdroj: facebook
+ Další 2 fotografie
Smutný osud
Mladá maminka Abbie Colvinová (21) z anglického hrabství Lancashire vždy snila o tom, že se stane lékařkou. Její plány jí však zkřížila vážná nemoc - rakovina děložního čípku. Lékaři jí nedávají příliš mnoho šancí, a proto sepsala seznam věcí, které by chtěla do konce života ještě stihnout.

Před dvěma lety tehdy devatenáctileté Abbie diagnostikovali rakovinu děložního čípku. Kromě kruté zprávy se dozvěděla ještě jednu smutnou informaci - už nikdy nebude moci mít děti. V té době ale Abbie netušila, že už těhotná je. Ještě před tím než nastoupila léčbu, se jí narodil zdravý chlapec. Po porodu podstoupila tři intenzivní chemoterapie.

To ovšem nemoc nezastavilo. Rakovina se začala rozšiřovat do dalších částí těla a hrozí, že se studentka biomedicíny nedožije příštích Vánoc. Rozhodla se proto sepsat seznam věcí, které si chce před smrtí ještě splnit. Mezi jejími vytyčenými cíli jsou následující věci: běžet pro charitu, jít za družičku na sestřinu svatbu, naučit se tančit u tyče, vdát se, zaplavat si se žraloky, vidět polární zář, povozit se na slonovi, navštívit pyramidy v Egyptě.

Dále by se chtěla naučit kaligrafii, navštívit Disneyland na Floridě, naučit se španělsky, milovat se pod širým nebem, jít na koncert Ariany Grande, naspořit 5000 liber pro svého syna Oscara nebo urovnat vztahy se svým okolím.

Mimo to by si Abbie přála nastartovat kampaň, která by poukazovala na potřebu snížení věku děvčat na testování rakoviny děložního čípku.

Abbie brala rok antibiotika na zánět močového měchýře, protože během pohlavního styku krvácela. O rakovině se dozvěděla až po návštěvě sexuologa. V té době poznala svého současného přítele Oakleyho Buchanana.

Když se v dubnu 2017 odhodlala podstoupit laserové ošetření na vyhubení rakovinotvorných buněk, zjistila, že je těhotná. "Když mi řekli, že čekám dítě, byla jsem nadšená. Předtím mi lékaři totiž tvrdili, že to nebude možné," vysvětlila Abbie.

Bolestná zpověď Moniky Binias: S o 24 let mladším Petrem přišli o dítě. Bojovala i s tchyní

Související články

Další články

Nejnovější kauzy