Jak si i v pozdějším věku uchovat mladistvou pleť bez vrásek? Každý ze sebe nechce udělat botoxové monstrum, a proto jsme vám před pár dny navrhli další variantu ozkoušenou už několika ženami – přestat se úplně smát. Každý ovšem nechce být celý život za morouse a především pak všichni chtějí mít stále možnost bavit se nad našimi úžasně vtipnými články.

Proto pro vás máme ještě jednu alternativu, respektive na ni přišli nikdy neomylní vědci. Ti totiž ženám vzkazují následující: Pokud chcete snížit výskyt vrásek, holte si pravidelně tvář! Čtete dobře.

Právě pravidelné holení tváře a s ním spojené odstraňování nejsvrchnějších vrstev pokožky s odumřelými buňkami zvyšuje produkci kolagenu a tím kůži napomáhá lépe se bránit proti tvoření vrásek. Možná jste si, dámy, ostatně samy povšimly, že vrásky se u mužů začínají objevovat v dost pozdějším věku, než je tomu u žen.

A pokud se bojíte, že po podobné zkrášlovací metodě vám začnou chloupky na tváři růst silnější, můžete být klidné. Vědci totiž mají vysvětlení i pro tento všeobecně známý mýtus a říkají, že takto seříznutý chloupek vlasový folikul nijak neovlivňuje a změna jeho objemu po holení proto nehrozí.

Tak tedy vzhůru na vykoupení regálů s holítky!