Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Horoskop týdenní horoskop

Nejnovější kauzy

Lejla Abbasová se stala podruhé matkou: Dítě má se svým tureckým přítelem

David se dočkal sourozence.
+ Další 4 fotografie
Lejla Abbasová začala před několika měsíci chodit se ženatým tureckým podnikatelem Volkanem Kaynakem. Tomu manželství neklape, a tak se novému vztahu nebránil. Lejla se naopak netajila tím, že by s ním ráda co nejdříve založila rodinu. A to se povedlo.

Podle informací serveru Expres.cz porodila Abbasová v pondělí a místo nemocnice zvolila domácí porod. Matka i dítě jsou v pořádku. Pětiletý syn David, kterého má s hudebníkem Michaelem Kocábem, se tak dočkal sourozence.

Svého současného partnera potkala Lejla již před lety v Africe, ale až nyní se dali dohromady. Otěhotněla po pár týdnech známosti. „My jsme si řekli, že chceme mimino a že ho chceme co nejdřív. Nemá cenu čekat, oba dva nejsme nejmladší,“ prohlásila už na jaře.

Na rozvod jejího podnikatele to zřejmě moc nevypadá. Se svou manželkou založil firmu Thamani Designs, s.r.o., a oba v ní vystupují jako jednatelé.

Mohlo by vás zajímat

Další články