Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tereza H. Výměna manželek The Voice Ewa Farna

Nejnovější kauzy

Lejla Abbasová předčasně porodila dvojčata, kluci museli do inkubátoru! Ale jména mají krásná

Moderátorka Lejla Abbasová (38) se stala čtyřnásobnou hrdou maminkou. Porodila dva kluky dvojčata, a i když šlo o předčasný porod, všichni jsou v pořádku. Její předešlý porod probíhal doma, ale tentokrát nechtěla moderátorka nic riskovat.

Exotická moderátorka Lejla Abbasová přivedla předčasně na svět dva chlapečky dvojčata v pražské porodnici v Podolí. Pojmenovala je Teo a Ben, a i když se kluci narodili dřív, než plánovala, těžké chvíle mají za sebou a všichni jsou v pořádku. I když předčasně narození kluci museli do inkubátoru. Tam musí být nejméně do konce 36. týdne.

Otcem dvojčat je turecký podnikatel Volkan Kaynak, se kterým má Lejla Abbasová také roční dceru Iman. Její nejstarší syn David (6) je ze vztahu s Michaelem Kocábem.

„Jsem obecně vůči porodu absolutně pokorná. Rozhodně nic nehrotím a snažím se být maximálně informovaná,“ řekla Lejla před porodem pro časopis Maminka.

„Mysleli jsme si, že budeme mít nejspíš dvě holčičky, možná páreček. Se dvěma kluky jsme vůbec nepočítali a trochu nás to zaskočilo. David se teď trochu bojí, že mu bráchové budou demontovat lego a krást mu jeho klučičí hračky,“ dodala Lejla v rozhovoru.

Mohlo by vás zajímat

Další články