Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Lejla Abbasová popsala svůj domácí porod do nejintimnějších detailů

Lejla Abbasová se stala maminkou již podruhé.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Dalších 22 fotografií
Když Lejla Abbasová (37) poprvé rodila, doprovázely její porod komplikace. Přesto se rozhodla, že druhý porod bude u ní doma. Jak to probíhalo?

Holčička Iman se narodila před třemi měsíci, a to rovnou do rukou partnera Volkana. První partner Michal Kocáb, se kterým má Lejla syna Davida, nebyl domácímu porodu příliš nakloněn. Současný přítel Volkan Kaynak s domácím porodem souhlasil a dokonce se ho i zúčastnil.

Kromě Volkana byla porodu přítomna i porodní asistentka a sestra. Asistentka do porodu příliš nezasahovala. Sledovala Lejlu a snažila se ji spíše korigovat nebo poradit, jak si ulevit.

„Pak se Iman narodila mé sestře a Volkanovi doslova do rukou. Nechali jsme dotepat pupečník, placentu jsem porodila přirozeně po víc než třech hodinách. Asi za dvacet minut jsem už volala známým, pak přijel sestřin partner, koupil jídlo a do jedné v noci jsme seděli a bavili se,“ popsala Lejla své první momenty porodu magazínu Dnes.

Běžně bývá rodička unavená, u Lejly Abbasové tomu však bylo jinak. Bujaré veselí trvalo tři dny.

Související články

Další články