Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Lucie Vondráčková (zpěvačka)

Nejnovější kauzy

Lejla Abbasová konečně prozradila, s kým čeká dítě! Milenec je z islámské země

Lejla čeká svého druhého potomka!
+ Další fotografie
Moderátorka Lejla Abbasová (37) je těhotná! A konečně šla s pravdou ven a prozradila, s kým čeká svoje druhé dítě. Je jím Turek, který miluje Afriku i jejího syna Davida.

Tak a je to venku! Těhotná moderátorka Lejla Abbasová konečně prozradila, s kým čeká svoje druhé miminko. Jejím vyvoleným je Turek, který strávil velkou část života v Africe. A právě v této zemi se seznámili a zamilovali se.

„My se s Volkánem známe osm nebo devět let už z Afriky, kde jsem ho poznala,“ řekla Abbasová v pořadu Top Star na Primě. S přítelem je ale seznámila česká komunita, která žije v Africe. „On žil šestnáct let v Keni, přestože je to Turek, a Keňa je jeho druhým domovem, nebo respektive možná prvním domovem,“ dodala.

Lejla se na svoje druhé dítě moc těší. Doma má už Davídka (5), jehož otcem je hudebník Michael Kocáb (62). S druhým dítětem nechtěli otálet. „Nemá cenu čekat. Oba dva nejsme nejmladší,“ vysvětlila moderátorka, jejíž syn David má s jejím přítelem velmi dobrý vztah.

Mohlo by vás zajímat

Další články