„Já jsem velkou rodinu vždy chtěla, tak jsem to plánovala, ale myslela jsem, že zůstanu u těch dvou. Ta zpráva přišla poměrně dost nečekaně. Když jsem si to řekla nahlas, tak jsem měla slzy v očích. Snažila jsem se zjistit, jestli je to štěstím nebo hrůzou,“ nechala se slyšet Lejla Abbasová.

Půvabná moderátorka má s tureckým přítelem Volkanem Kaynakem už desetiměsíční dcerku Iman. Nyní je v pátém měsíci a dokonce čeká dvojčata. Dceru Iman přivedla na svět v domácím prostředí, tak se uvidí, jak se rozhodne pro svůj další porod.

Na druhou stranu, rodit dvojčata není žádná legrace. „Některé ženy by do toho i chtěly jít, ale kvůli neinformovanosti a různým nálepkám šarlatánek a hazardérek se bojí. Neustále narážíte na informace, které jsou protichůdné nebo hysterické, a to z obou stran. Je mi líto i komentářů typu: Já tě obdivuji. Za co obdiv? Za to, že umím rodit stejně jako ostatní ženy? I proto jsem se rozhodla, že chci o porodu doma mluvit veřejně. Minimálně proto, aby se otevřela diskuse,“ obhajuje Abbasová domácí porody.

Lejla se tak stane čtyřnásobnou maminkou. Má ještě šestiletého syna s bývalým ministrem Michaelem Kocábem.